• $ 5,3234
  • € 6,0499
  • 219.234
  • 98.454
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

edding’ten evinizi yaza hazırlayacak dekorasyon önerileri!

Evinizi yaza hazırlamanın zamanı geldi. Birkaç ufak dekorasyon değişikliği ve doğru renk tercihleri ile mekanlarınıza daha ferah bir görünüm verebilirsiniz. Kalemleriyle fikirlerin ve hayallerin görünür hale gelmesine imkân tanıyan edding, size yazın sıcak ve ağır havasını rahat geçirebilmeniz için farklı ipuçları veriyor.

x

Dekorasyonda yaz teması, ferahlığı ve canlılığıyla en kullanışlı ve en güzel temalardan biri olarak öne çıkıyor. edding hobi sanat kalemleriyle evinizde yapacağınız birkaç küçük değişiklik sayesinde daha renkli, daha canlı ve pozitif duygular uyandıran yaz dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Evinizdeki bir duvarı edding kalemleriyle canlı tonlarda bir renge boyayabilir, sınırsız hayal gücünüzle evde rengarenk yaz atmosferi oluşturabilirsiniz. Güneşlenmek ve güzel bir kitap okuyarak dinlenmek için tercih edebileceğiniz sandalyenizi kendi zevkinize göre tasarlayabilir, tek renkli tişörtünüzü yaratıcılığınızı kullanarak adeta bir tuvale dönüştürebilirsiniz. edding kumaş boyama kalemleriyle mağazadan satın aldığınız tişörtlerden çok daha iyi tişörtler tasarlayabilir ve bunları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sıcak yaz akşamlarında hiçbir yer evinizin bahçesi kadar güzel değildir. Bahçenizdeki saksıları edding hobi sanat kalemleriyle süsleyerek bahçenizi evinizin diğer kısımları gibi göz alıcı şekilde güzelleştirebilirsiniz. Bahçenizle uğraşırken giydiğiniz bahçe önlüğünüzü rengarenk hale getirmeyi de unutmayın!

 

edding kalemleri ile evinizi kışın ağır havasından ve soluk renklerinden kurtararak yazın canlılığı ve sıcaklığını evinize taşımanın tam vakti!

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir vatandaş, üst geçidin demirlerine çıkarak intihar girişiminde bulundu.

İntihar teşebbüsünü, film çeker gibi kaydettiler

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

İçindeki çocuğu kaybetmeyen babalar

'Türkiye'nin Arısı' başardı

En Çok Okunanlar

Maksat Yarışmak Olsun - 11 Ocak 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Menopoz - 14 Ocak 2019