• $9,3275
  • €10,8671
  • 534.211
  • 1431.3
9 Mayıs 2020 Cumartesi 02:52 | Son Güncelleme:

Eski eş mağduru iki kadından ortak sitem! 'Öldürünce mi tutuklanacak?'

Eski eş mağduru iki kadından ortak sitem! 'Öldürünce mi tutuklanacak"'
İHA - DHA

Çiğdem Bal'ı silahla vurup sakat kalmasına neden olan eski eşi, 1.5 ayda tahliye oldu. İkinci kez yıkılan kadın, “Yarım kalan işini tamamlamayacağının garantisi yok” diyerek tepki gösterdi.

Antalya’da 21 Mart’ta 1 çocuk annesi Çiğdem Bal (41), eski eşi D.K. (43) tarafından sokakta tabancayla sağ kasığından vuruldu. Sağlık sektöründeki işini kaybeden ve artık desteksiz yürüyemeyen genç kadın, saldırgan 1.5 ayda denetimli serbestlikle tahliye olunca ikinci kez yıkıldı. Gözyaşlarıyla karara tepki gösteren Bal, “Ceza alırsa çektiğim acının hafifleyeceğini düşünüyordum” dedi.

BU KEZ KURTULAMAM

Hastaneye bile gitmeye korkan Çiğdem Bal, yetkililere şöyle seslendi: “Yalvardım ama beni vurdu. Kaçarken ‘Bu iş burada bitmeyecek’ dedi. Şimdi yarım kalan işini tamamlamayacağının garantisini kim verebilir? Ben öldükten sonra mı adalet yerini bulacak.”

DEĞNEKSİZ YÜRÜYEMİYOR

Kasığından vurulan Çiğdem Bal’ın bacağında his kaybı yaşandı. Ayağının üzerine basamayan kadın, artık koltuk değnekleriyle güçlükle yürüyebiliyor.

48 DOSYASI VAR HÂLÂ SERBEST

İzmit’te avukat Ezgi Ulugün (33), işkence, cinsel saldırıya ve tehdit gibi suçlardan eski eşi İhsan Kaan Ş.’yi savcılığa şikayet etti. Hakkında 48 ayrı soruşturma açılan zanlı, 2 hafta önce de eski kayınçosunu silahla vurarak yaraladı. 3 gün tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakıldı. Öldürülme korkusuyla yaşayan Ulugün, “Bu şahsın suça eğilimi çok açık bir şekilde ortada. Bu kadar dosya varken uygulanmayan tutuklama tedbiri acaba ben öldükten sonra mı uygulanacak?” dedi.

<p class=''>CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaorğlu  dostları tarafından iyice köşeye sıkıştırıldı. Açı

HDP'den Millet İttifakı'na Öcalan şartı

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu

Dağlık bölgede zorlukları göze alıp Cumhurbaşkanı Erdoğan için topladı!

Özdemir Bayraktar son yolculuğuna uğurlandı