• $ 7,8218
  • € 9,1346
  • 472.574
  • 1121.17
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Merkür Yay’da geri harekette

İletişimin gezegeni Merkür 17 Kasım Türkiye saati 04.33- 1 Aralık saat 14.12 tarihleri arasında Yay burcunda geri harekette olacak. Ay düğümleri Rahu ve Ketu, 16 Kasım-4 Haziran 2020 tarihleri arasında Yengeç-Oğlak burcu aksında olacak.

Bu gölgeli malefik gezegenlerin her ikisi de yaşam eğilimlerimiz üzerinde son derece önemli bir etkiye sahiptir. Her iki gezegen de Karma’nın temsilcileridir ve sonuçlarımızı tam olarak seçimlerimiz doğrultusunda almamızı sağlar.

Rahu geleceğimizi ifade ederken, Ketu geçmişimizi ifade eder. Bu kadar önemli olan gezegenler burç değiştirdiğinde, yaşamımızın çeşitli alanlarında olduğu kadar dünyada da büyük dönüşümler gerçekleşir.

Tahmin edilemez, ani ve beklenmedik olaylar bunlar hem Rahu hem de Ketu’nun işlevlerinin yansımasıdır.

Bu geçiş esnasında değişime direnmeyerek teslimiyetle beklediğimizde değişim gerçekleşecektir.

En azından onlar için hazırlandığınızda fırsatlar gelecek.

Bütün bunlar devam etmemizi ve içgüdülerimizin temelinde hareket etmemizi ve hemen harekete geçmemizi sağlayacak enerjiler olarak yansıyacak bizlere. Ay düğümleri sıkıntılar ve komplikasyonlar meydana getiriyorsa, geçmişte yaptığımız yanlışlar zararların yansımalarıdır. Süreci doğru yönetmenin tek anahtarı sabırdır. Rahu bizi yeni ve modern şeylere götürürken, Ketu diğer taraftan güzel bir denge olmasını ve hayatımızda artık ihtiyaç duyulmayan şeyleri getirip bitirmemizi sağlar.

Rahu ve Ketu da geçiş yaptığı burcun içinde iyi bir şekilde yer alıyorsa, muazzam bir başarı ve muhteşem yararlar elde edebilirsiniz.

Bizi korkularımıza götürüyor, yüzleşmelere doğru sürüklüyorsa daha güçlü hale gelmemizi sağlıyor, böylece kişilik ve ruhumuzda büyük dönüşümleri de beraberinde getiriyor.

Bu geçiş yaptıklarımızın karşılığı olacaktır. Ektiğimizi biçeceğiz.

KOÇ

İş hayatınızda zorluklar yaşayacaksınız. Riskli her işten uzak durun, inatlaşmaların meslek hayatınızı zora sokabileceğinin bilinciyle hareket edin. Finansal konularda alışverişlerinizde hakkınızı kanuni olarak korumalısınız.

BOĞA

Satürn Oğlak burcundaki seyrinde doğum haritalarınızda eğitim felsefe ve yurtdışıyla ilgili konuları temsil eden 9’uncu evinizde etkili olacak. Kariyer ve eğitim hayatınızda daha sorumlu hissedecek, yenilikler içinde olabileceksiniz.

İKİZLER

Bu hafta iş ve özel hayatınızla ilgili zorlayıcı davranışlar içine girmemelisiniz. Biraz sabır ve fedakarlıkla her şey yoluna girmeye başlıyor. Finansal konularda alacaklarınızın ödemesinin yapılmasıyla rahatlayabilirsiniz. Aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor.

YENGEÇ

Dönüşüm enerjisiyle karşı karşıyasınız. Pek çok olumsuz olay ve kişiden kararlılıkla uzaklaşabileceksiniz. İş hayatınızda önemli fırsatlar sizleri karşılıyor. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinize verdiğiniz emeğin karşılığını aşkla alacaksınız.

ASLAN

Maddi manevi olumlu gelişmelerle rahatlayacaksınız. Kendinizle olan savaşınızda galip geldiğiniz geçmişin suçluluk duygusundan keşkelerinden beraat etmenin aydınlığına erişecek. Her zamankinden daha güçlü kalkacaksınız ayağa.

BAŞAK

Gökyüzü iş hayatınızda özellikle işverenseniz beklenmedik düşmanlıklarla karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Bu hafta detaylarda boğulmadan gerçekçi olun ve kısa sürede hızlı kararlar alın ve uygulayın.

TERAZİ

İş ve finansal konularda aksamalara karşı kaygılı olmamaya gayret edin ve yeni kişiler tanımaktan korkmadan hareket edin. Yeni bir ilişkiye adım attıysanız duygularınızın karşılıklı olduğunu anlamadan acele kararlar almayın.

AKREP

İş hayatınızda olumlu gelişmelerle rahatlayacaksınız. Girişimci davranın ve doğrularınızı cesaretle savunarak ilerleyin. Size karşı gelenlerin söylemlerini yok sayın. İş ve eğitim hayatınızda ilkelerinizin peşinden gidebilmelisiniz.

YAY

Bu hafta eğitim ve iş hayatınızda ayrıntılara önem vermeli başkalarının yönlendirmesiyle hareket etmeyin. Arkadaşlık ilişkilerinizde dargın olduğunuz kişilerle ilişkilerinizi düzeltmek için atılacak adımlar söz konusu olabilir.

OĞLAK

Sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda beklediğiniz haberler başvurular olumlu şekilde yanıtlanabilir. Özel yaşamınızda ise ilişkinizi sahiplenin ve cesurca davranmaktan korkmayın.

KOVA

İş hayatınızdaki gerginlikler sizleri etkileyebilir. İş ve eğitim hayatınızda yetkin kişilerle ilişkilerinizde sakin kalın. Özel hayatınızda ayrılık aşamasına geldiyseniz aşk galip gelecek.

BALIK

İş ve eğitim hayatınızda başkalarını değil kendinizi memnun edeceğiniz tercihler yapın. İş hayatınızda ikili ilişkileriniz önem kazanmakta, kendi işinizin takibini yaptığınız sürece zarara karşı tedbirli olmayı başarırsınız.

ABD basını işgalci Ermenistan'ın saldırılarını nasıl görüyor?

ABD basını işgalci Ermenistan'ın saldırılarını nasıl görüyor?

Tokat'ta yeni havaalanı inşaatının yüzde 82'si tamamlandı

Tokat'ta yeni havaalanı inşaatının yüzde 82'si tamamlandı

Yalova'da 900 yıllık ekmek mührü bulundu

Yalova'da 900 yıllık ekmek mührü bulundu

Bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı

Bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı