• $31,1398
  • €33,8434
  • 2036.4
  • 9334.13
5 Ekim 2018 Cuma

Venüs geri hareketine başladı!

Venüs geri hareketine, 5 Ekim’de Akrep burcunda başladı. 31 Ekim'e kadar da Akrep burcunda geri harekette olacak.

Venüs geri hareketi döneminde, şehvet ve tutkular üzerine kurulan ilişkiler, Venüs doğru hareketine başladığında üzüntü ve pişmanlık içinde sona erecektir. Venüs geri hareketi, aynı zamanda gerçek aşkı da getirebilir fakat zorluklar, mücadele getiren şartlar, aşkı zorlu bir sınavdan geçirir. Sınavı geçen âşıklar, gerçek aşkı kalıcı bir şekilde yaşayabilir! Güzelliklerin, aşkın gezegeni Venüs‘ün geri hareketi, sevgi duymayı da sevgi görmeyi de zorlaştırabilir. Aşk hayatımızda üzüntüler yaşanabilir. Geri harekette, Venüs savaşçı yönünü gösterir ve acı çektirdiysek, bırakıp gittiysek, sevgiye kıymet vermediysek, aynı şekilde karşılığını almamıza neden olur.

Ektiğimizi biçeriz bu süreçte. Venüs aynı zamanda üreme sistemini yönetir. Venüs gerilemesinde zührevi rahatsızlıklar, üreme organı hastalıkları artabilir. Bu anlamda kişisel hijyene dikkat edilmesi önemlidir. Venüs gerilemesi, makyaj ve mücevherin aşırı kullanımı ve hatta kozmetik cerrahiden şekil bozukluğu olarak da görülebilir.

Son olarak Venüs gerilemesi, bir zamanlar sizi hayal kırıklığına uğratan aşk hayatınızdaki acı deneyimleri mükemmelleştirmek için de sürprizler hazırlar sizlere. İlişkilerdeki tecrübeleriniz arttıkça, geçmişle hesabınızı kapatır, daha sevgi dolu ilişkiler yaşamaya başlarsınız. Ayrıca Venüs geri hareketi sürecinde estetik operasyonlar istenilen sonucu vermeyebilir. Kişisel doğum haritanızda Venüs’ün yerleşimini inceletmeli ve bu tarz bir uygulamayı bireysel haritanıza göre yaptırıp yaptırmamanız gerektiğini uygun gün ve saat için öğrenmelisiniz. Aksi takdirde istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Ben Venüs’ün kızı olarak aşka sevgiye emek verin yürek verin ve hiç vazgeçmeden sevebilmenin mükafatını almak için aşka tutunun ve hayatınızı aşkla bütünleştirmek için aşk için savaş vererek zaferinizi sevgiyle alın derim.

KOÇ

Bu haftanın başında, iş ve aile içi meselelerle ilgili endişeleriniz daha yüksek olabilir. Evinizin acil küçük onarımlara ihtiyacı olabilir. Okul hayatı devam eden çocukları olan Koç burçları, onların akademik ilerleyişi hakkında endişe duyabilir.

BOĞA

Bu hafta, akrabalarınızdan birine bir miktar borç verebilir ve yeni girişimde bulunan işiyle ilgili zor durumda olan bir kişiye yardımcı olabilirsiniz. İş hayatınızda hiç beklemediğiniz biri aracılığıyla, kazanımlarınız artacaktır.

İKİZLER

Yavaş tempolu ilerlemeler bu hafta sizi huzursuz kılabilir. Mesleki ve finansal cephelerdeki umutları artırmak için akıllı bir hamle yapmaya çalışmalısınız. Para akışındaki artışla birlikte, kişisel alışkanlıklarınız da artabilir.

YENGEÇ

Bu hafta, iş hayatındaki başarıyı yakalamak için kişilik gelişimi ve iletişim becerilerinizi geliştirme konusunda istikrarlı olmaya devam edeceksiniz. Bunun için kesin bir plana ihtiyacınız olabilir. Bu planlama birkaç gün sizi meşgul edebilir.

ASLAN

Kişisel yaşamda mutlu ve neşeli hissetmezsiniz kendinizi kandırmayın ve gerçekçi hareket edin. Sahip olduğunuz değerler ve size değer verenlerin şu anda ki varlığına şükretmeli ve bu sayede yanlışlarınıza tekrar düşmemelisiniz.

BAŞAK

Çarşamba günü ayın konumundan dolayı, resmi işlerinizde gecikmeler, iptaller gözden kaçan ayrıntılardan dolayı sorunlar yaşanabilir. Hukuki ve finansal konularda güvende kalmak için harcamalarınızı iyi bir şekilde planlayın.

TERAZİ

Bu hafta işinizde büyük bir kar elde etmenizi engelleyebilecek hiçbir şey yok akıllı bir yol izlediğiniz takdirde şans sizinle ilerlemekte. Özel yaşamınızda ise gezegensel enerjiler uyumsuzluklara işaret etmekte.

AKREP

Bu hafta pek çok konuda gayretleriniz yaptıktan sonra bile, işler olumlu yönde hareket etmiyorsa, kafanızı duvara vurmuş gibi hissedebilirsiniz. Hırs, işlerin istediğiniz gibi gitmemesine, öfkelenmek sadece size zarar verecek.

YAY

İş hayatınızla ilgili hemen her şey konusunda kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. İletişim becerilerinizi geliştirmenin yolları gündeminizde olmalı, sizin beklentilerinizi gerçekleştirmek için fazlasıyla önem taşımakta.

OĞLAK

Bu hafta finansal konularda zorlanabilirsiniz borç alışverişlerinde de dikkatli olun aldığınızı ödemekte güçlük çekebilirsiniz. Özel yaşamınızda öfkeyle sarf edeceğiniz sözler üzücü durumlara yol açabilir bu hafta.

KOVA

Kariyer odaklı büyüme beklentilerini geliştirmek için bazı akıllı hamleler gerçekleştirmeniz gereken bir haftadasınız. Günden güne çalışma ve aktivitelerdeki engeller sizi hayal kırıklığına uğratabilir .

BALIK

Finansal konularda hafta ortasından itibaren şanslı enerjilerle karşı karşıyasınız. Ailevi konularda ise ortak kararlar alamamak sizi endişeli kılabilir. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinize değer verdiğinizi gösterin.

<p> </p>

İSTANBUL'UN ULAŞIM ÇİLESİ NEDEN?

BİM'e bu hafta salı neler gelecek? BİM 27 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu

Ticaret Bakanlığı marketlerdeki fiyat ve etiketleri denetledi

Başkan Erdoğan'ın 70'inci yaşına 70 özel fotoğraf... Bazılarını ilk kez göreceksiniz