• $31,1338
  • €33,8445
  • 2036.35
  • 9334.13
12 Ekim 2018 Cuma

Evliliğiniz tehlikeye girebilir

Venu¨s geri hareketi olması bize ne ifade eder?

Geri hareketli Venu¨s bir narsizm özelliklerini beraberinde getirir ve daima bas¸kalarından ayrılan ve c¸arpıcı olan o¨zellikler ic¸erir. Doğum haritalarında bu yerleşime sahip insanlar bas¸kalarının hos¸landıgˆı tarzda egˆlenmek istemezler. Kendilerini sosyal s¸artların go¨ru¨ntu¨su¨ne ayarlamayı zor bulurlar. Nezaket ve incelik isteyen durumlarda so¨zu¨nu¨ esirgemeyen birer dogˆrucu olurlar. Bas¸kaları tarafından o¨nemsenmeyen konularda titiz ve zor begˆenen birisi sayılırlar. Genel olarak digˆerlerinden farklı du¨s¸u¨ncelere ve davranıs¸lara sahiptirler.

Dogˆum haritasında Venu¨s bir kadın simgesidir. Kis¸inin duygusal yanını etkiler ve as¸k, cinsellik gibi olus¸umlarda rol oynar. Kadınlardaki herhangi bir cinsel sorun ic¸in haritasındaki Venu¨s incelenmelidir. Bo¨yle bir kadın titiz, zor begˆenen, aksi huyları ve du¨s¸u¨nceleri olan birisidir.

Geri hareketli Venu¨s mutlu bir evliligˆe zararlar verir. Egˆer evlendikten birkac¸ yıl sonra Venu¨s agˆırlas¸ır ve geri harekete bas¸larsa kadın cinsellikten uzaklaşır ve eşinin bas¸ka kadınlarla ilis¸ki kurma eğilimine sebep olabilir.

Bunun sonucunda evlilik hayatı cehenneme do¨ner. Venu¨s dogˆru harekete gec¸ince kis¸i kars¸ı cinse alakasını ve istegˆini tazelenmis¸ hissetmeye bas¸lar. Bir kadının haritasında Venu¨s mutlu evlilik bakımından o¨nemli rol u¨stlenir. Venu¨s’u¨n Rahu, Mars ve Satu¨rn ile biles¸imleri trajik olaylar ve sorunlar go¨sterir. Egˆer Ketu ile Venu¨s birles¸imi varsa ve Satu¨rn ile Mars da etkiliyorsa evlilikte bir skandal c¸ıkması olasıdır.

KOÇ

Haftanın ilk günü Ay boşlukta olduğundan önemli kararlar yapmamalısınız. Yapacağınız aktiviteleri planlayın. Ayrıca, yüksek hedeflemeyi ve yöntemsel bir yaklaşım geliştirmeyi düşünmeniz mesleki konularda şansınızı arttıracaktır.

BOĞA

Haftaya bastırılmış duygularınızla başlayabilirsiniz. Yeni Ay taze aura ve pozitif enerjileri getirecektir. Finansal kazanç elde etmek için aklınızda bir gündem belirleyip uygulamaya geçebilirsiniz, ancak size yardımcı olacak kişileri iyi seçmelisiniz.

İKİZLER

Yüksek parasal kazançlar için iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bu kazanç sizleri canlandıracak ve sizi işinizi en iyi şekilde yapmaya motive edecektir. Bu hafta girişimciler için iyi haberler var. Kendi işinin sahibi İkizler bir takım zorluklarla karşılaşabilirler.

YENGEÇ

Bu haftanın başında huzursuz kişilerin enerjileri iş hayatınızda performansınızı etkileyebilir. Bunun nedeni Satürn’ün etkisinden kaynaklanacak. Bu etki, bu kişileri kendinizden uzak tutmayı başaramadığınızda sizin için ciddi bir hal alabilir.

ASLAN

Aile bireylerinin ve birlikte çalıştığınız kişilerin bireysel hataları yüzünden daha fazla para harcamaları içinde olabilirsiniz. İşleriniz netleşmeye başlıyor. Belirsizlikler sona eriyor fakat unutmamalısınız ki kader çabaya âşıktır.

BAŞAK

Bu hafta, ne yaparsanız yapın mükemmel olanı yakalamak sizler için zor olabilir. Hafta ortasından itibaren sosyalleşme için en uygun enerjilerle karşı karşıyasınız. Dostlarınızla bir araya gelebilir, iş stresinden uzaklaşabilirsiniz.

TERAZİ

Bu haftanın başında, huzursuz bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu halinizi kullanmak isteyen açgözlülere dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda pozisyonunuza güç katmak için destekleyici enerjiler sizinle ilerleyecek.

AKREP

Hafta başından itibaren işlerinizi hızlandırmak daha fazla kazanmak için istekli olabilirsiniz. Ancak, mevcut gezegensel pozisyonlar destekleyici görünmüyor, bu yüzden yavaş ilerleyin. Özel hayatınızda stresli gelişmeler yaşanabilir.

YAY

Parasal kazançlar için iyi bir fırsata rastlamak olası bu hafta. Gelen iş teklifleri başvuralarınız sonuçlanabilir. Geri harekette bulunan Venüs harcamalarınızı arttırabilir. Savurgan olmamaya dikkat edin.

OĞLAK

Doğum haritalarınızda kariyeri temsil eden 10. evinizden geçen Güneş ve Merkür kendinizi ifade edip kabul göreceğiniz mesleki gelişmeleri beraberinde getirebilir. Bu hafta iş hayatınızda yeni bir fırsat da elde edebilirsiniz.

KOVA

Gökyüzü sizi bu haftanın başından itibaren daha özgür hissettirecek enerjileri barındırmakta. İş ve eğitim hayatınızda başarısız olduğunuz konulara ahlanıp vahlanmak yerine yeni yollar arayacaksınız.

BALIK

Özel hayatınızda eş ya da sevgilinizin garip davranışları yüzünden zorlanabilirsiniz. İş ve ailevi konularda ise geçmişe dayalı sorunlar tekrar gündeme gelebilir. İş hayatınızda yeni iş teklifleri söz konusu olabilir.

<p>Kaza, akşam saatlerinde Kazımdirik Mahallesi 169 Sokak Küçükpark mevkiinde meydana geldi. İddiaya

İzmir'de korkunç kaza! Motosiklet kaldırımda yürüyenlerin arasına daldı

BİM'e bu hafta salı neler gelecek? BİM 27 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu

Ticaret Bakanlığı marketlerdeki fiyat ve etiketleri denetledi

Başkan Erdoğan'ın 70'inci yaşına 70 özel fotoğraf... Bazılarını ilk kez göreceksiniz