• $13,3664
  • €15,2146
  • 763.986
  • 1875.88
9 Kasım 2018 Cuma

Jüpiter, Yay burcunda

8 Kasım- 2 Aralık 2019 tarihleri arasında büyük iyilik diye tanımlanan bolluğun bereketin büyüme felsefe ve inançların gezegeni Jüpiter yöneticisi olduğu Yay burcunda seyrinde olacak. Bu güçlü geçiş doğum haritalarımızda hangi evde ilerliyorsa ama az ama çok iyileşmeler, farkındalıklar, gelişme ve büyümeyi beraberinde getirecek bizlere.

Jüpiter’in temsil ettikleri para, servet, zenginlik, talih, din, felsefe, çocuklar, uzun yolculuklar, inanc¸lar, kendini adamak, ruhsallık, bilgelik, du¨ru¨stlu¨k, erdem, yardımseverlik, günlerden pers¸embeyi temsil eder, kuzey dogˆu yo¨nu¨, din adamları ve liderlerde Jüpiter ile ilişkilidir.

Bu geçişle birlikte dünyada da ülkemizde de bu alanlarda pek çok gelişmeyle karşı karşıya kalacağız. Değişim dönüşüm farklılıkların çarpışması ve yeniden yapılanması gibi pek çok etkili enerjiye tanıklık edeceğiz. Jüpiter geçişlerini mucizeler olarak tanımlamak yerine bu transitin sonuçları ve bunların zaman içerisinde göstereceği tutarlılık bizlerin bu geçişe nasıl yaklaşacağına bağlı olarak değişip gelişeceğinin farkına varılmasının gerekliliğini ifade etmek isterim.

Çabalamadan emek vermeden oturduğumuz yerden Jüpiter geçişinin faydalarını görebilmemiz mümkün değil. Fark etmek, mücadele etmek, kalbimizi, ruhumuzu, iyiye güzele açmak, kıymet bilmek, amacımız olmalı. Jüpiter’in yönetici olduğu Yay burcunda seyrinin tüm insanlığa güzellikler getirmesini diliyorum.

KOÇ

Size karşı kötü niyetli kişilerin tuzaklarının bozulacağı size yaşatılan acıların haksızlıkların karşılığını aldıkları olaylara şahitlik edeceksiniz. Özel hayatınızda her şey istediğiniz gibi ilerleyecektir. İş hayatınızda ise başarıya ulaşacaksınız.

BOĞA

Gökyüzü mutluluk huzur ve rahatlamalar getiriyor. Maddi manevi kazanımlarınız artacak. İş ve eğitim hayatınızda büyük başarılar elde etmeniz mümkün. Pek çok konuda fikir ve önerileriniz kabul görecek, size yeni imkanlar kazandıracaktır.

İKİZLER

İş hayatınızda alacaklarla ilgili rahatlamalar olacak. Yatırımlar gerçekleştireceksiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınızda yenilikçi olduğunuzda, karşılaşacağınız fırsatları, doğru değerlendirmenizi sağlayacaktır.

YENGEÇ

Beklenmedik aksamalar iş ve eğitim hayatınızda zorlayabilir sizleri. İşbirlikleri size artılar olarak dönecektir. Fakat aksaklıklar karşısında kendinizi çaresiz hissetmemeniz önemli. Özel yaşamınızla ilgili konularda da daha duyarlı olun.

ASLAN

Gökyüzü bu hafta sevdiğiniz insandan gelecek destek ve fikirlerle iş hayatınızda tam anlamıyla bir aydınlanma yaşayabileceğinize işaret etmekte. Pek çok noktada da bakış açınızı değiştirip yenilemek sizi iyi şartlara taşıyabilir.

BAŞAK

Eğitim ve iş hayatınızda gelişmeleri dikkatle takip etmeli, çalışma tarzınızda yenilikçi yaklaşımlar içinde olmaya gayret edin. Bunu yaptığınız andan itibaren kayıpları önleyip kazanımlarınızı yükseltebilirsiniz.

TERAZİ

Gökyüzü hayat sınavlarının pek çoğundan alnınızın akıyla çıkacağınızı müjdelemekte. İş ve özel hayatınızda karabulutlar dağılıyor. Kaybettiğiniz heyecanı yeniden kazanmaya başlıyorsunuz. İş ve eğitim hayatınızda girişimci olun.

AKREP

Beklenmedik gelişmeler iş ve eğitim hayatınızda etkili olabilir. Değişim sizleri korkutmamalı aksine heyecanlandırmalı. Aileye ait taşınmaz mallarla ilgili, sorunlarınızda çözüme kavuşabilir hakkınız olanı alacaksınız.

YAY

İş hayatınızda değişimler yaşanabilir. Olmaz dediğiniz şeylerin gerçekleşmeye başlamasıyla şaşırabilirsiniz. Bir an önce kendinizi toplamalı, yaşanan gelişmeleri değerlendirmek için var gücünüzle çabalamalısınız.

OĞLAK

Ani kararlar almaktan, fevri yaklaşımlar içinde bulunmaktan uzak durun. Aldığınız kararlar büyük sınavlar vermenize yol açabilir. İş hayatınızda ayaklarınız yere sağlam basmalı, fazla sorumluluk almamalısınız.

KOVA

Köklü değişimler haftasındasınız. İş hayatınızda yapmaktan keyif almadığınız şeyler yapmak, istedikleriniz ile yer değiştirmeye başlıyor. Hızlı düşünmekten, gelişmelerden korkmadan hareket edin.

BALIK

Bu hafta hangi alanda ilerlemek istediğinizi netleştirebilir iş ve eğitim hayatınıza yeni bir yön vermeyi başarabilirsiniz. Bu sayede zincirlerinizi kırarak gerçek sizi ortaya koyabilirsiniz. Size muhalefet edenler olacaktır.

<p> </p>

Ali Babacan casusluktan tutuklanan Metin Gürcan'ı nasıl savundu?

Acai üzümünün faydaları nedir? Nasıl tüketilir?

Harran Sarayı'nın 9 asırlık salonu gün yüzüne çıkarıldı

2. el dükkanından aldı servet sahibi oldu