• $31,5346
  • €34,2529
  • 2120.54
  • 8968.18
19 Ekim 2018 Cuma

Hangi burç nasıl bir takipçi?

Sanal dünya literatürümüze kısa bir süre önce giriş yapan “stalker” terimi “gizlice takip eden” anlamına geliyor. Sosyal medyadan kopamıyor, Facebook, Twitter veya WhatsApp mesajlarını gizlice okumaktan kendinizi alamıyorsanız, siz de stalker unvanını hak ediyorsunuz. Peki, diğer burçlar ne kadar stalker?

Koç: Yoğun tempolu çalışmayı seven Koçlar hangi arada derede sosyal hesaplara girip laf yetiştirir şaşarsınız. Muhtemelen sıkı bir stalker olduğundan şüpheleniyoruz.

Boğa: Kendisi pasif bir stalker sayılabilir, zira başkalarının özel hayatına girmeyi, takipçisi olmayı etik bulmaz. Sosyal ortamlarda az bulunur, çoğu zaman mesajınıza cevap bile alamazsınız.

İkizler: Çok meşgul olan İkizler gizlice değil doğrudan paylaşımcıdır. Öğrendiğini, bildiğini saklamaz, bu bazen ukalalık boyutuna bile girebilir.

Yengeç: Stalker olma konusunda en yüksek potansiyele sahip burçtur. Hemen her yere girer, ünlüler veya sıradan insanların mahrem hayatları özel ilgi alanıdır.

Aslan: Gururlu Aslanlar stalker olmaya çok uzaktır, muhtemelen gizlice birilerini takip etmenin anlamsız olduğunu düşünmeleriyle ilgilidir.

Başak: Titiz ve detaycı Başaklar kişilik analizleri için çılgın bir tarayıcıdır. Takip ettikleri kişileri en ince detayına kadar kurcalayan bir burç varsa o bir Başaktır.

Terazi: İlgilendikleri biri veya çevresine dâhil ettiği bir kişi varsa onun hakkında her şeyi öğrenmek zorunda olduğundan stalkerlık konusunu biraz abartabilir.

Akrep: Gizlilik, esrarengiz olma Akrep burçlarının karakteristik özellikleridir. Dolayısıyla Akrepler stalker olma konusunda şampiyondur.

Yay: Yay burçlarının stalker olmak için özel bir çabası olmadığı gibi buna ayıracak zamanı da yoktur. Farklı kültürler, farklı insanlar tanımak, onlarla sohbet etmek çok daha önemlidir.

Oğlak: Oğlak burçları oldukça ketumdur, kendileri hakkında çok açık vermedikleri gibi, ahlaki yapıları gereği başkalarını takip etmez, ancak sosyal medyada gerekli bir şey olduğunda yanıt yazar.

Kova: Sosyal medya dendi mi, Kova’nın dolduramayacağı boşluk yoktur. Her yere ulaşmayı başarırken stalkerlık konusunda zirve yapar.

Balık: Eşi, dostu, eski sevgiliyi merak içinde stalk’layabilirler. Ancak sosyal medyadan ziyade günlük rutinlerinde konuşarak detayları izlemeye en çok zaman ayıran Balık burçlarıdır.

KOÇ

Temponuz yükseliyor. İş ve eğitim hayatınızda ekstra sorumluluklar alabilirsiniz. Gezegenler sizi desteklemek için iyi bir şekilde hizalanmış görünmüyor. Ancak iş hayatınızda temponuz yükselecek, ek kazançlar elde edeceğiniz girişimler olacak.

BOĞA

Doğum haritalarınızda 10’uncu evinizden geçen Mars, finansal sektörde aktif ve başarılı olmanızı sağlayacak. Fakat yıldızların öğretmeni Satürn, dayanıklılık için sizi test edecek. İş ve eğitim hayatınızda pozitif enerjinizi muhafaza edin.

İKİZLER

Haftanın ilk günlerinde, tuhaf bir hoşnutsuzluk hissi nedeniyle huzursuz hissedebilirsiniz. Bunu aşmak için işinizle ilgili konularda meşgul olmaya çalışmalısınız. Hukuki ve bürokratik işlerinizde istenilen zamanda istenilen sonuçları alamayabilirsiniz.

YENGEÇ

Gezegensel pozisyonlar, evli bireylerin evli yaşamlarında bazı sorunlarla karşılaşacağına işaret etmekte. Zayıf ilişkiler bu hafta beklenmedik şekilde sonlanabilir. Her halükarda özel yaşamınızda zorlanacağınız enerjiler söz konusu.

ASLAN

Gökyüzü bu hafta yaptığınız işe bağlı olarak iletişimin gezegeni Merkür ve büyük iyilik Jüpiter finansal olarak da güçlü bir konuma gelmeniz için sizleri destekleyici olacak. Kazanç artışıyla kişisel alışkanlıklarınıza bağlı harcamalarınız da artacak.

BAŞAK

İş hayatınızla ilgili kritik kararlar alabilirsiniz. Projelerinizi hayata geçirebilirken bazıları için de beklentilerinizin karşılanmadığı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sizi doğru yönlendiren insanların söylemlerini dikkate alın.

TERAZİ

Reklam ve iletişime çok önem vermeli adınızdan söz ettirmek adına çaba göstermelisiniz. Alışkanlıklarınızdan uzaklaşmanın zamanı geldi. Yeni olan şeylerin getirdiği maddi manevi zenginliklerden payınıza düşeni alabileceksiniz.

AKREP

İş ve eğitim hayatınızda motivasyonunuzu geliştirme zamanı. Gezegenlerin pozisyonu pek çok bağımlılığınızı korkunuzdan uzaklaşmanız ve kendi gücünüzü doğru şekilde ele alabilmeniz için destekleyecek sizleri.

YAY

İş hayatınızda bir ortaklığınız varsa devam taahhüt etmek yerine, ortaklığa duyduğunuz ihtiyacı inceleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda bir aşk ilişkisine adım atarsanız, geri hareketteki Venüs hayal kırıklıkları yaşatabilir.

OĞLAK

Gökyüzü geçmişe nazaran daha akıllı çalışmanız gerektiğini vurgulamakta. İş hayatınız alışkanlıklar ve sağlık alanlarında sorunlarla yüzleşme olasılığınız yüksek. İhmal etmiş olduğunuz şeyleri şimdi sorumlu bir şekilde karşılayın.

KOVA

İş ve eğitim hayatınızda boşa harcadığınız emeklerinizi fark edecek, yeni yaklaşımlar içinde olmanın avantajlarını yakalayabileceksiniz. Evlilik ve devam eden ilişkiniz hafta boyunca test edilebilir.

BALIK

Sizi siz yapan özelliklerinizi keşfederek önemli bir dönüşümün içinde olacak kendinizi tepeden tırnağa arındıracaksınız. Fakat gezegenlerin yerleşimleri aileniz ilgili sorunlarla karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde..

<p>Daha önce yaban hayatıyla ilgili birçok video çeken 47 yaşındaki Tutar, son olarak Gümüşhane dağl

Yaban keçileri ve ayılar böyle görüntülendi

ABD'yi kar fırtınası vurdu: Otoyollar kapalı

Gazze'ye uçaklarla insani yardım bırakıldı

BİM'de bu Salı neler var? BİM 5 Mart 2024 aktüel ürünler kataloğu