• $28,8634
  • €31,5679
  • 1895.83
  • 7948.6
26 Ekim 2018 Cuma

Boğa, Dolunay’da! 3 gün sakin kalın!

24 Ekim Türkiye saatiyle 19.45’te Boğa burcunda Dolunay gerçekleşti. Genel olarak çevremizde tahammülsüz, huzursuz, başkalarının sahip olduklarından mutluluklarından rahatsızlık duyan, kıskanç kişilerin çıkışlarıyla karşılaşabilir, aynı şekilde karşılık verme eğiliminde olabiliriz.

Bu tarz kişilerde iyi bir yön aramaya kalkmak, gerçeklerden uzaklaşmak ya da tam tersi yapılan davranışlara öfke ile karşılık vermek, pişmanlıkları, bizi biz yapan değerlerimize, özelliklerimize ters düşeceğimiz davranışlar içinde olmamanıza sebep olabilir.

OTURMAK YERİNE ÇÖZÜM ÜRETİN

Boğa Dolunayı ve takip eden 3 gün boyunca sakin kalmak, bu tarz insanlardan uzak kalıp, değerli olgularımıza sahip çıkmak, kendimize ve sevdiklerimize yapacağımız en büyük iyilik olacaktır.

Hayat güzeldir, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz ile daha özeldir ilkesiyle hareket etmeli, şikayetçi olmaktan uzaklaşıp yaşamın güzelliklerini görmek için çabalamalı ve şükredecek ne kadar fazla şeye sahip olduğumuzun idrakine varmalıyız iş işten geçmeden önce.

Sevgi, saygı, merhamet, sabır tohumlarını yüreklerimize ekmeli ve bunu büyütme çabası içinde olmalıyız ki dünyamız sevgiyle güzelleşsin ve bizler için keyif alınabilir bir yer haline gelebilsin.

Oturduğumuz yerden ahkam kesmek, şikayet etmek yerine, çözüm üretmeli, çözümsüzlüklere karşı içimizdeki savaşçıyı diriltip, mücadele vermeli, hayat toprağına sevgi ekip büyütmeyi seçmeliyiz.

Ekonomik anlamda yapacaklarımızı planlamak, işlerimizi ilişkilerimizi doğru yönetmeye çalışmak, empati kurarak hareket etmek Boğa Dolunayı’nın enerjisini doğru kullanmamıza yardımcı olacaktır.

MEDİTASYON YAPIN!

Dolunay zamanları meditasyon yaparak maneviyata yönelip ibadetle kaygı, ego, öfke, kin ve hırslarımızdan uzaklaşmaya çalışmalı ve ruhumuzun şifa bulmasına yönelik aktivitelerle uğraşmalıyız.

Kendimize dürüst olmalı, geçmişte yaşadıklarımızdan dersler çıkararak intikam, öfke, kıskançlık gibi duyguların esiri olmadan iyi ve güzel yanlarımızı ortaya çıkarmalıyız.

Uyuyan ruhlarımızı uyandırmalı, geçmişin karanlığının esiri ve kıskanç insanların hırslarının kurbanı olmamak için iyi olan adına doğrularımız için savaşmalıyız.

KOÇ

İş ve eğitim hayatınızda engeller yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular sizleri zorlayabilir. Gezegensel enerjiler, dostlarınız ve arkadaşlarınızla ilişkinizi güçlendirecek. Sakin kaldığınız takdirde iş hayatınızda büyük başarı yakalayabilirsiniz.

BOĞA

2 aydır devam eden içsel sıkıntılarınızdan kurtulacağınız güçlü enerjilerle dolu bir hafta karşılıyor sizleri. İç huzurunuzu yakalamış olmanız sizleri pek çok konuda rahatlatacak ve her şeyden önemlisi aşka emek vermenin mükafatını aşkla alabileceksiniz

İKİZLER

Aile büyüklerinizin sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekliliği olacaktır. Arkadaşlık ve özel hayatınızda ise hayır diyemediğiniz için hayatınızda istemediğiniz şeylere sizi mecbur bırakan kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirin.

YENGEÇ

Haftanın ilk günü enerjiniz düşük olabilir, dikkatli olun! Bilmediğiniz işlere yönelmekten, yatırımlardan ikili ilişkilerde tam olarak bilmediğiniz konu ve işlerden uzak durun. Sağlık sorunları olan Yengeçler olumlu gelişmelerle karşı karşıya.

ASLAN

Bu hafta iş hayatında büyüme ve kazançların artmasını sağlayacak etkilerle karşı karşıyasınız. Bu hafta kendi işinizi kurmak ya da yeni bir proje veya yatırım planı düşünceniz varsa gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞAK

Uzun vadeli finansal yatırımlar bu hafta gerçekleşebilir. Elden çıkarmak istediğiniz gayrimenkullerinizi karlı bir şekilde satmayı başarabilirsiniz. Bu enerjilerle ev değişikliği ya da bir araç satın almak için uygun zaman olacaktır.

TERAZİ

Sürpriz seyahatler gerçekleştirebilir, ek gelirler sağlayabilirsiniz. Bu hafta araç veya mülk satın alma düşünceniz varsa dostlarınızın vesilesiyle gerçekleştirebileceksiniz. Yoğun iş programınızdan biraz da olsa uzaklaşın özel yaşamınıza önem verin.

AKREP

Bu hafta İş hayatınızda anlaşmalar yapabilme fırsatı elde edebilirsiniz. Finansal gelirlerinizde yaşanacak rahatlamalarla biriken borçlarınızı kapatarak yeni yatırımlar yapmanıza ve gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler gerçekleştirebilirsiniz

YAY

İş ve eğitim hayatınızda farklı kaynaklardan işbirlikleriyle güçleneceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. Gizliliğe önem verin ve değerlendirmelerinizi yaparken fikir alışverişlerinde bulunduğunuz kişilerin güvenilir olmasına dikkat edin.

OĞLAK

Haftanın ilk günlerinde eş ya da sevgilinizle kıskançlıklar yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kırıcı bir tutum içinde olmamaya dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda da finansal konularda yatırım planlarınızda adımlarınızı dikkatli atın.

KOVA

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda parlak zekanızı konuşturmanız gereken enerjiler hakim. Hızlı düşünmeli, hızlı kararlar almalı ve iş hayatınızı orijinal fikirlerinizle ile zenginleştirmek için çabalamalısınız.

BALIK

İş hayatınızda yaptığınız tüm çabaların karşılığını almaya başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla finans ile ilgili bir anlaşmazlık yaşadıysanız bunu çözümlemeye çalışmalı, geçiştirmeden hareket etmelisiniz.

<p>İçişleri Bakanı Yerlikaya'dan yapılan açıklamada 'Akaryakıt Kaçakçılığına yönelik 46 ilde eş zama

Akaryakıt kaçakçılığına yönelik 46 ilde eş zamanlı operasyon

İşgalci İsrail Gazze Şeridi'ne yardımları engelliyor

Dikkat: 300 bin TL ile 350 bin TL arası! Bu otomobiller adeta kapış kapış gidiyor…

Büyük Merdiven'' 1 Aralık'ta ziyaretçilere açılacak... Antik Mısır eserleri sergilenecek