• $15,5996
  • €16,3426
  • 914.73
  • 2390.79
2 Kasım 2018 Cuma

Mart'a kadar zorlu süreçler var!

Astrolojiyi, göksel etkileriyle daha iyi anlamaya çalışmalıyız ki zorlu imtihanları geçebileceğimiz ipuçlarını, doğru şekilde anlayıp yaşamımızda uygulayabilelim. Unutmamalıyız ki; gökyüzü sadece burçlardan ibaret değildir, toplum olarak şikâyet etmek yerine üretmemiz, hoşgörüyle birbirimizi anlamaya çalışmamız gereken enerjilerle de karşı karşıyayız.

Gökyüzü, 2019 Mart’ına kadar zorlu mücadele gerektiren, enerjileri barındırmaktadır.

Kendimizi tanıma çabası içinde olmalıyız. Yeniden başlayabilmek, yenilgilerinin bizlere kattığı olgunlukla güzel olanın içinde yer alabilmek için ışığımızı fark edip, hayat yolumuzu karanlıklara teslim etmeden aydınlatmak için.

Doğum haritalarımız, her birimizin doğum anındaki gökyüzünün sadece bir tasviridir. Geçmiş yaşamı, ektiklerimizi nasıl biçeceğimizi, yani hayat yolculuğumuzda karşılaşacaklarımızı şifreler.

Geleceği yönlendirici değil ama belirleyicidir.

Kişinin geleceğini etkileyen enerjileri bilmesi, bazı kötü sonuçlardan kurtulmasını sağlayan irade gücünü geliştirebilir. Gökyüzünün mesajları, ailevi konular, insani değerler, unuttuğumuz yok saydığımız güzelliklerle ilgili konuların önemini vurgulamakta. Bizi bize yabancılaştıran, özgürlüğümüzü sınırlandıran normlar, kurallar ve düşünme biçimlerimizi, başkalarıyla bağlantı kurma ve birleştirme gibi konularda yapmamız gerekenler için farkındalık kazanmamız gereken zamanlardayız.

Bu enerjileri en doğru şekilde kullanmanın en iyi yolu ‘ben’ demek yerine ‘biz’ olmak için çabalamak, açık ve değişime hazır olmaktır. Bencil ve acımasız davranışlardan uzaklaşmamız, gökyüzünün dünyaya bizlere yansıttığı enerjilerini pozitif yönde kullanmamız açısından önem taşımaktadır.

Uzaklaştığımız değerlerimizi yeniden hatırlayacağımız, teknolojinin büyülü dünyasında kaybettiğimiz ruhumuzu yeniden diriltmemiz için uyarılarla sarsılacağımız, bu anlamda beslenmek için çaba göstereceğimiz özel bir ay kasım.

Özellikle ikili ilişkilerimizde geçmişte yaşanmışlıklarla kıyaslamaları, kontrol altına alamazsak, sahip çıkamadığımız güzelliklerin ardından bakakalırız.

KOÇ

Bu ay özel yaşamınızda karşılıklı, ego savaşları içine girmeden hareket edin. Aksi takdirde haklı olduğunuz konularda bile üzülebilir, ilişkinizde ciddi gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çalışma alanınızda büyüyeceksiniz.

BOĞA

Bilgi hırsızlıklarına karşı, yeni elemanlara ya da mesai arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Bu ay hiç kimseyle bireysel çatışmalar içinde olmamalı, çatışmaların önüne geçmelisiniz ve işlerinize her zamankinden daha fazla odaklanmalısınız.

İKİZLER

Yeni projeler ve ittifaklara girmek için iyi bir zamandasınız. Özellikle yurtdışıyla bağlantılı gelişmelerin üzerinde hassasiyetle durun ve kararlarınızı kontrolden geçirerek hızlı şekilde ilerlemek adına gayret edin. Bu ay hukuki konularda şansınız yaver gitmeyebilir.

YENGEÇ

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda yaptıklarınızla dikkat çekerek tanınabilirsiniz. İyi değerlendirin. Bu durum çevrenizdeki pek çok kişi tarafından hazmedilemeyebilir. Bu kişilerle kavgadan kaçınmalısınız. Kimseyi amacına ulaştırmayın.

ASLAN

Bu ay, liderlik yetenekleriniz, size işte yeni fırsatlar getirebilir ve meslektaşlarınız arasında saygınlık kazanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda ise başvuruda bulunduğunuz kurum ya da kuruluşlardan beklediklerinizi alabileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız.

BAŞAK

İş ve özel yaşamınızda doğru kararlar alabilir, yarım kalan şeyleri tamamlama cesaretini ortaya koyabilirsiniz. Bu ay yaptığınız işe bağlı olarak şöhretiniz artabilir, daha popüler olmayı başarabilirsiniz.

TERAZİ

Bu ay yatırım planlarınızda aksaklıklarla karşılaşabilir, zorluklar deneyimleyebilirsiniz. Yarım kalan, tamamlanmayan işler ay boyunca yorabilir sizleri, varsın yorsun sonunda sabrınızın da emeğinizin de karşılığını alacaksınız.

AKREP

Bu ay köklü değişim enerjisi sizleri karşılıyor tepeden tırnağa yaşam tarzınızdan giyiminize yenileneceğiniz etkiler söz konusu. Kilo aldıysanız fiziksel olarak kendinizi eskisi kadar beğenmiyorsanız bu yenilenme enerjisini iyi değerlendirin.

YAY

Bu ay aile hayatınızdan dolayı giderleriniz artabilir, gelir gider dengesini sağlamakta zorlanabilirsiniz. Kendi hatalarınızı tekrar eden yaklaşımlarda olmamaya özen göstermeli sakin bir tutum içinde olmaya gayret etmelisiniz.

OĞLAK

Hükümet işlerinde veya aile işletmelerinde çalışan Oğlaklar için mali kazançlar açısından umut verici görünüyor. İş hayatınızda başarı çıtanız yükseliyor iş değişikliği ya da kendi işinizi kurma hayalinizi bu ay gerçekleştirebilirsiniz.

KOVA

Aile bireylerinizin finansal sorunlarına yardımcı olmaya çalışırken duygusal olarak gergin hissedebilirsiniz. Elinizden geleni yaparken bireysel olarak kendinizi fazla zorlayarak kurban rolüne bürünmemelisiniz.

BALIK

Bu ay yeni şeyler başlatmak için olumlu enerjiler söz konusu olabilir. Bağışıklık sisteminizle ilgili sorunlar yaşamamak için doğal beslenmeye ve uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.

<p> </p>

Türkiye'nin dev eserleri neden karalanıyor?

Haftanın yalanları deşifre edildi! İşte haftanın yalanları

Yetkililer doğruladı! Atom bombasından daha büyük

Kargalar boş evdeki duşakabini bakın ne hale getirdi! Eve gelince gözlerine inanamadı