• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
10 Ekim 2020 Cumartesi 09:35 | Son Güncelleme:

MasterChef Alican kimdir, nereli? MasterChef Alican geçen sene kaçıncı oldu?

MasterChef Alican kimdir, nereli" MasterChef Alican geçen sene kaçıncı oldu"

MasterChef 2019 yarışmacılarından olan Alican, zaman zaman gündemde araştırılan isimler arasında yer alıyor. Masterchef Alican, MasterChef 2020'nin Adana çekimlerine konuk oldu. İzleyiciler Alican Sabunsoy ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki, MasterChef Alican kimdir, nereli?

MasterChef 2020'nin Adana çekimlerine konuk olan Masterchef Alican, izleyiciler tarafından yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Alican Sabunsoy, geçtiğimiz sene MasterChef'te finale kalmaya hak kazanmmıştı. Peki, MasterChef Alican kimdir, nereli? MasterChef Alican geçen sene kaçıncı oldu?

ALİCAN, MASTERCHEF 2020'YE KONUK OLDU!

Mehmet Şef, Adana diyince eski yarışmacılarımızdan aklınıza kim geliyor diye sorararak Alican'ı davet etti. Somer Şef ise Alican'ın ekürisi olarak Yasin Obuz'u anons etti. İki eski yarışmacının da katılması ile yarışmada eğlenceli anlar yaşandı.

MASTERCHEF ALİCAN KİMDİR?

2019 MasterChef’in sevilen yarışmacısı Alican Sabunsoy, 5 Ocak 1991 yılında Adana’da dünyaya geldi. İlköğrenimini burada tamamlayan Alican Sabunsoy, sonrasında Mersin Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü kazanarak eğitimine devam etti. Mutfağa, Mersin Üniversitesi'nde tanıştığı bir şef aracılığıyla giren Sabunsoy, okulunun ikinci senesinde çalışmaya başladığını ve mutfağın büyülü dünyasından etkilenerek içindeki mutfak sevgisiyle eğitimini yarıda bırakıp yoluna aşçı olarak devam ettiğini belirtiyor.

Kendine bir şeyler katmak adına sık sık farklı mutfaklarda farklı deneyimler yaşayan Alican Sabunsoy, son olarak Adana'da şefliğini de yaptığı Uzak Doğu restoranından ayrılarak İstanbul'a taşındı.

MasterChef Alican, 2019'da finalist olarak yarıştı. Alican finalde 2. oldu.

<p>Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Haciyev sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bir v

İşgalci Ermenistan'dan savaş suçu.. Çocukları cephe hattına sürüyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbullular güne sisle başladı

Hangi burçları enerjili bir gün bekliyor? 25 Ekim 2020 burç yorumları!