Reklamı Kapat

Avusturya Bundesliga:

  • MS
    271
    Admira Wacker
    0
    -
    2
    St. Polten
  • MS
    272
    Altach
    0
    -
    0
    Sturm
  • MS
    273
    Austria Wien
    4
    -
    0
    Salzburg
  • MS
    274
    Mattersburg
    2
    -
    1
    LASK Linz
  • MS
    275
    Wolfsberger AC
    0
    -
    0
    Rapid Wien

Brezilya Serie A:

  • MS
    208
    Palmeiras
    2
    -
    3
    Sport Recife
  • MS
    216
    Atletico-MG
    0
    -
    1
    Flamengo
  • MS
    259
    Parana
    0
    -
    0
    Atletico-PR
  • MS
    331
    Bahia
    3
    -
    0
    Vasco
  • MS
    332
    Botafogo
    1
    -
    1
    Vitoria
  • MS
    333
    Internacional
    2
    -
    1
    Corinthians
  • MS
    334
    Santos
    0
    -
    1
    Cruzeiro

İspanya Segunda Division:

  • MS
    318
    Albacete
    0
    -
    0
    Barcelona-2
  • MS
    319
    Almeria
    0
    -
    0
    AD Alcorcon
  • MS
    320
    Cadiz
    1
    -
    1
    Tenerife
  • MS
    321
    Cultural Leonesa
    2
    -
    0
    Oviedo
  • MS
    323
    Huesca
    0
    -
    1
    Gimnastic
  • MS
    324
    Osasuna
    1
    -
    0
    Lorca
  • MS
    325
    Rayo Vallecano
    1
    -
    0
    Lugo
  • MS
    322
    Reus Deportiu
    1
    -
    2
    Cordoba
  • MS
    326
    Sevilla-2
    2
    -
    1
    Numancia
  • MS
    327
    Sporting Gijon
    2
    -
    1
    Granada CF
  • MS
    328
    Zaragoza
    3
    -
    2
    Valladolid

Norveç 1. Division:

  • MS
    294
    Aalesund
    1
    -
    2
    Ham-Kam
  • MS
    295
    Floro
    0
    -
    2
    Levanger
  • MS
    296
    Jerv
    3
    -
    2
    Viking FK
  • MS
    297
    Mjondalen
    1
    -
    0
    Sandnes Ulf
  • MS
    298
    Notodden
    0
    -
    0
    Asane
  • MS
    299
    Sogndal
    5
    -
    1
    Strommen
  • MS
    300
    Tromsdalen
    3
    -
    1
    Nest-Sotra

İsveç Superettan:

  • MS
    253
    Halmstad
    3
    -
    0
    Oster
  • MS
    281
    GAIS
    2
    -
    1
    Frej

ABD Major League Soccer:

  • MS
    211
    New York Red Bulls
    0
    -
    0
    Philadelphia Union
  • MS
    213
    Orlando City
    1
    -
    2
    Chicago Fire
  • MS
    219
    Minnesota United
    2
    -
    0
    Montreal Impact
  • MS
    220
    Colorado Rapids
    2
    -
    3
    Portland Timbers
  • MS
    221
    Los Angeles FC
    1
    -
    1
    D.C. United

İsviçre National Cup:

  • MS
    246
    Zurich
    2
    -
    1
    Young Boys

Norveç Eliteserien:

  • MS
    289
    Bodo-Glimt
    4
    -
    0
    Ranheim
  • MS
    290
    Haugesund
    1
    -
    0
    Tromso
  • MS
    291
    Molde
    3
    -
    1
    Start
  • MS
    292
    Odds BK
    1
    -
    2
    Kristiansund
  • MS
    293
    Stromsgodset
    2
    -
    0
    Sandefjord
  • MS
    310
    Rosenborg
    1
    -
    2
    SK Brann

İsveç Allsvenskan:

  • MS
    250
    Kalmar
    1
    -
    1
    Hammarby
  • MS
    251
    Malmo FF
    1
    -
    1
    Dalkurd
  • MS
    252
    Sundsvall
    2
    -
    0
    Göteborg
  • MS
    278
    Brommapojkarna
    0
    -
    0
    Orebro
  • MS
    279
    Elfsborg
    2
    -
    1
    Trelleborg
  • MS
    280
    Sirius
    1
    -
    5
    Djurgarden

İzlanda Premier League:

  • MS
    287
    Keflavik
    1
    -
    3
    IBV Vestmannaeyjar
  • MS
    288
    KR Reykjavik
    2
    -
    0
    KA Akureyri
  • MS
    308
    Vikingur R.
    1
    -
    2
    Fjolnir
  • MS
    337
    Stjarnan
    1
    -
    1
    Grindavik
  • 81'
    338
    Valur
    1
    -
    1
    Breidablik

İngiltere League One, Playoffs:

  • 81'
    261
    Shrewsbury
    1
    -
    2
    Rotherham

Finlandiya Ykkonen:

  • MS
    277
    Klubi 04
    1
    -
    0
    AC Oulu

Peru Primera Division, Apertura:

  • MS
    210
    Dep. Municipal
    4
    -
    0
    Sport Rosario

Şili Primera Division, Apertura:

  • MS
    218
    Universidad Catolica
    0
    -
    0
    Antofagasta
  • MS
    285
    Palestino
    2
    -
    1
    Curico Unido
  • MS
    336
    Everton CD
    2
    -
    2
    Deportes Temuco
  • 7'
    345
    Audax Italiano
    0
    -
    0
    Union Espanola

Romanya National Cup:

  • MS
    311
    Hermannstadt
    0
    -
    2
    Universitatea Craiova

Japonya J-League 2:

  • MS
    222
    Mito Hollyhock
    0
    -
    2
    Avispa Fukuoka
  • MS
    224
    Montedio Yamagata
    2
    -
    1
    Zweigen Kanazawa
  • MS
    223
    Tochigi SC
    0
    -
    1
    Omiya Ardija
  • MS
    231
    JEF United Ichihara
    3
    -
    1
    Roasso Kumamoto
  • MS
    232
    Renofa Yamaguchi
    1
    -
    0
    Kamatamare Sanuki
  • MS
    233
    Machida Zelvia
    1
    -
    3
    Fagiano Okayama

Brezilya Serie B:

  • MS
    217
    Guarani
    2
    -
    0
    CRB Maceio

Paraguay Apertura:

  • MS
    214
    Libertad
    3
    -
    2
    Deportivo Capiata
  • 47'
    340
    Cerro Porteno
    1
    -
    0
    Generali Diaz
  • 47'
    341
    Sol de America
    0
    -
    1
    Olimpia

2. Lig, Yükselme Turu:

  • MS
    329
    Sakaryaspor
    1
    -
    2
    Afjet Afyonspor

Belçika Jupiler League, Playoffs II:

  • MS
    284
    Genk
    2
    -
    0
    Zulte-Waregem

İsveç Division 1, Sodra:

  • MS
    256
    Atvidaberg
    1
    -
    1
    Kristianstad
  • MS
    257
    Karlskrona
    2
    -
    1
    Ljungskile
  • MS
    258
    Mjallby
    3
    -
    2
    Grebbestads
  • MS
    265
    Oddevold
    1
    -
    0
    Lund

İsveç Division 1, Norra:

  • MS
    248
    Team Thoren
    1
    -
    3
    Rynninge
  • MS
    254
    Skelleftea
    2
    -
    3
    Arameiska-Syrianska
  • MS
    255
    Carlstad United
    3
    -
    1
    Linkoping City
  • MS
    263
    Assyriska
    4
    -
    1
    Sollentuna
  • MS
    264
    Sandviken
    1
    -
    3
    Vasteras

URUGUAY Primera Division, Intermediate Round:

  • MS
    314
    Atletico Progreso
    0
    -
    0
    River Plate FC
  • MS
    313
    Wanderers
    1
    -
    4
    Nacional M.
  • 61'
    339
    Cerro M.
    1
    -
    1
    Liverpool P.

FRANCE Ligue 2, Playoffs:

  • MS
    283
    Bourg-Peronnas
    0
    -
    0
    Grenoble

FRANCE Ligue 1, Playoffs:

  • MS
    330
    Toulouse
    1
    -
    0
    Ajaccio

DENMARK Superliga, Playoffs:

  • MS
    260
    Lyngby
    1
    -
    2
    Vendsyssel
  • MS
    286
    Esbjerg
    3
    -
    0
    Silkeborg