Reklamı Kapat

Çin Super League:

  • MS
    209
    Changchun Yatai
    1
    -
    2
    Shandong Luneng
  • MS
    213
    Beijing Renhe
    3
    -
    1
    Dalian Yifang
  • ERT
    214
    Shanghai SIPG
    -
    Guangzhou Evergrande
  • MS
    215
    Tianjin Teda
    1
    -
    2
    Chongqing Dangdai Lifan

Macaristan Borsodi Liga:

  • 14'
    257
    Puskas
    0
    -
    0
    Debrecen

Polonya Ekstraklasa:

  • 87'
    218
    Slask
    2
    -
    1
    Cracovia
  • 19:00
    270
    Wisla Krakow
    -
    Arka Gdynia
  • 21:30
    298
    Legia Varşova
    -
    Zaglebie Lubin

İsviçre Super League:

  • 20:00
    280
    Basel
    -
    St. Gallen
  • 20:00
    281
    Luzern
    -
    Xamax

Norveç 1. Division:

  • 19:00
    269
    Kongsvinger
    -
    Floro

İsviçre Challenge League:

  • 18:30
    262
    Wil
    -
    Winterthur
  • 19:00
    273
    Rapperswil
    -
    Schaffhausen
  • 21:00
    289
    Aarau
    -
    Servette

ABD Major League Soccer:

  • 22:30
    304
    Atlanta United
    -
    D.C. United
  • 23:00
    306
    Seattle Sounders
    -
    Vancouver Whitecaps

Ukrayna Supercup:

  • 21:00
    292
    Shakhtar Donetsk
    -
    Dinamo Kiev

Çek Cumhuriyeti Gambrinus Liga:

  • 16'
    255
    Slovan Liberec
    0
    -
    0
    Karvina
  • 14'
    254
    Pribram
    0
    -
    0
    Teplice
  • 17'
    256
    Zlin
    0
    -
    1
    Mlada Boleslav
  • 20:00
    275
    Sparta Prag
    -
    Opava

Slovakya Super Liga:

  • 19:30
    274
    Senica
    -
    Spartak Trnava
  • 20:00
    278
    Ruzomberok
    -
    Sered

Danimarka Superliga:

  • 58'
    219
    Esbjerg
    1
    -
    2
    Vendsyssel

İsveç Allsvenskan:

  • 59'
    242
    Orebro
    0
    -
    1
    Malmo FF
  • 62'
    243
    Ostersunds FK
    4
    -
    1
    Trelleborg
  • 19:00
    272
    Kalmar
    -
    Sundsvall

İzlanda Premier League:

  • 19:00
    405
    Valur
    -
    Vikingur R.

Hazırlık Maçı:

  • MS
    187
    Manchester City
    0
    -
    1
    Borussia Dortmund
  • 55'
    222
    Bayern Münih
    0
    -
    1
    Paris Saint-Germain
  • 18:30
    261
    Galatasaray
    -
    Valencia
  • 21:00
    284
    Fenerbahçe
    -
    Feyenoord

Romanya Liga 1:

  • 15'
    260
    Hermannstadt
    1
    -
    0
    Sepsi

Meksika Apertura:

  • MS
    184
    Veracruz
    0
    -
    2
    Pumas
  • MS
    189
    Atlas
    0
    -
    0
    Queretaro

İrlanda 1 division:

  • 21:30
    297
    Longford
    -
    Wexford Youths

Peru Primera Division, Apertura:

  • MS
    188
    Sport Boys
    1
    -
    1
    UTC Cajamarca
  • 21:00
    285
    Deportivo Binacional
    -
    Univ. San Martin
  • 23:30
    445
    Inti Gas Ayacucho
    -
    Union Comercio

Uruguay Clausura:

  • 21:00
    290
    Boston River
    -
    River Plate FC
  • 21:00
    291
    Liverpool P.
    -
    Cerro M.
  • 00:00
    308
    Penarol
    -
    Racing Club

Şili Primera Division, Apertura:

  • MS
    183
    U. Concepcion
    3
    -
    2
    Palestino
  • 19:00
    264
    Union La Calera
    -
    Colo Colo
  • 22:00
    299
    Deportes Temuco
    -
    Antofagasta
  • 00:30
    310
    Universidad Catolica
    -
    Deportivo Iquiue

Kolombiya Clausura:

  • MS
    179
    Alianza Petrolera
    0
    -
    2
    Deportivo La Equidad

Japonya J-League 2:

  • MS
    194
    Avispa Fukuoka
    0
    -
    0
    Tokyo Verdy
  • MS
    195
    Kamatamare Sanuki
    2
    -
    1
    JEF United Ichihara
  • MS
    197
    Machida Zelvia
    1
    -
    0
    Zweigen Kanazawa
  • MS
    198
    Matsumoto Yamaga FC
    1
    -
    0
    Kyoto Sanga FC
  • MS
    196
    Ventforet Kofu
    3
    -
    2
    Roasso Kumamoto
  • MS
    199
    Yokohama FC
    3
    -
    0
    Gifu
  • MS
    204
    Ehime FC
    2
    -
    0
    Fagiano Okayama
  • MS
    208
    Montedio Yamagata
    1
    -
    2
    Albirex Niigata
  • MS
    205
    Oita Trinita
    0
    -
    0
    Tochigi SC
  • MS
    206
    Renofa Yamaguchi
    2
    -
    2
    Mito Hollyhock
  • MS
    207
    Tokushima Vortis
    2
    -
    1
    Omiya Ardija

Güney Kore K-League:

  • MS
    200
    Gyeongnam FC
    2
    -
    2
    Suwon Bluewings
  • MS
    201
    Pohang Steelers
    3
    -
    1
    Jeonnam Dragons
  • MS
    210
    Gangwon FC
    3
    -
    1
    Jeju United

Brezilya Serie B:

  • MS
    180
    Criciuma
    2
    -
    1
    Londrina
  • MS
    181
    Sampaio Correa
    1
    -
    3
    Goias
  • MS
    186
    CSA
    0
    -
    0
    Fortaleza
  • 22:30
    302
    Coritiba
    -
    Sao Bento
  • 22:30
    303
    Juventude
    -
    CRB Maceio

İzlanda 1. Deild:

  • 19:00
    268
    Magni
    -
    HK

Çin League 1:

  • MS
    192
    Yanbian Funde
    0
    -
    0
    Xinjiang Tianshan
  • MS
    212
    Zhejiang Greentown
    0
    -
    0
    Meizhou Hakka

KOREA REPUBLIC K-League 2:

  • MS
    193
    Suwon City
    0
    -
    1
    Asan Mugunghwa
  • MS
    202
    Anyang
    1
    -
    0
    Seoul E-Land
  • MS
    203
    Bucheon 1995
    0
    -
    1
    Gwangju Sangmu