• $8,4651
  • €10,0624
  • 497.262
  • 1391.64
30 Eylül 2017 Cumartesi

Sahada Fener yoktu

Dün Manisa’da futbol açısından sadece Akhisar’ın katkı yaptığı bir maç oynandı. Karşılaşmanın ilk devresinde F.Bahçe, 3, 8 ve 32. dakikalarda uzaktan şutlar çekti. Bunların hiçbiri isabetli değildi. Bunun haricinde Sarı-Lacivertliler’in gole gidecek hali de yoktu. Adeta F.Bahçeli futbolcular yürüyerek oynuyordu. F.Bahçe takımı ilk devrede topa yüzde 68 sahipti.

Rakip ise yüzde 32 sahip olmuştu ama F.Bahçe’nin hiçbir şey oynadığı yoktu. İkinci devrede 60. dakikada Onur golü atarak takımını öne geçirdi. Ondan birkaç dakika evvel Mehmet Ekici uzaktan bir şut çekmişti. Gol olabilirdi ama kaleci iyi çıkardı. 66. dakikada F.Bahçe bir gol daha yiyordu fakat Kameni son anda kurtardı.

Diğer taraftan 88. dakikada da Serginho kafayla topu dışarı atarak mutlak bir fırsatı harcadı. Mücadelenin 7 dakika uzatılma döneminde F.Bahçe anca uyanabilmişti. Ama gol atmayı beceremediler. Üstelik 2 kişi kırmızı kart gördüğü için son dakikaları 9 kişi oynadılar. Komik olacak ama F.Bahçe 9 kişiyle daha etkiliydi.

Akhisar takımı Okan Buruk tarafından iyi hazırlanmış. 5-3 önündeki 2 hücumcu da her topta geri dönüyordu. Dolayısıyla F.Bahçe orta sahada dolandı durdu. F.Bahçe’nin uzun zamandır oynadığı en kötü maçtı.

<p>Halkların Demokrasi Partisi (HDP) üyesi Meral Danış Beştaş,  Adana ziyaretindeki konuşmasında Tür

Aşı üzerinden kara propaganda

Sakarya Gaz Sahası'ndaki Türkali-2 tespit kuyusunda ilk kuyu akış testi tamamlandı

Mars'ın çekirdeğinin boyutu ilk kez ölçüldü

Evin bodrumundan tank çıktı! Şoke eden anlar