İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0795
  • 5.0103
  • 175.26
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Yeni sezon sürpriz dolu

Özlem Yıldız

x

Özlem Yıldız, İstinyePark’ta objektiflere yansıdı. AVM’de bulunan mağazaları inceleyip üzerinde deneyen Özlem Yıldız, kendisine yöneltilen sorular üzerine, “Yeni sezon, benim için hayırlısı olacak. Güzel projelerle döneceğim” diyerek müjdeyi verdi. Yıldız, mekânda yaptığı bol alışveriş sonrası bir yorgunluk kahvesi içti.  

DEMET AKALIN- OKAN KURT

Hira’nın oyun günü     

Kurt Ailesi’nin alışveriş günü… Demet Akalın, eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte İstinye Park’ta mağazaları gezdi. 3 yaşındaki Hira yorulunca imdadına babası yetişti. Okan Kurt, kızını omuzlarına alarak gezdirdi. Renkli görüntülere imza atan ekip, ardından bir restorana geçerek yemek yedi. Demet Akalın objektifler karşısında gülümsedi.  

GUPSE ÖZAY- BARIŞ ARDUÇ

Âşıklardan mutluluk pozu

‘Tatlım Tatlım’ adlı filminin heyecanını yaşayan Gupse Özay, sevgilisi Barış Arduç ile birlikte İstinye Park’taydı. Spor kıyafetleriyle rahat bir görüntü çizen âşıklar, kendilerine yöneltilen soruları yanıtsız bırakarak objektiflere mutluluk pozu verdi.

HANDE ACAR

Acar her zaman şık

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Hande Acar, tüm zarafetiyle Zorlu’da tek başına mağazaları gezdi. Mekânda yakın dostlarıyla bir araya gelerek hasret gideren Acar, giydiği şık siyah kıyafetini uzun büyük küpeleriyle tamamlayarak farklı bir imaj ortaya çıkardı. 

ADNAN-BEGÜM ŞEN

İstanbul’da kısa bir tatil

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Adnan-Begüm Şen çifti Zorlu’da objektiflere yansıdı. Geçen yıl Los Angeles’a yerleşen çift, küçük bir tatil için İstanbul’a geldiklerini ifade etti. Bu fırsatta arkadaşlarıyla hasret gideren ikili, kıyafetlerinde yakaladıkları mavi-beyaz uyumuyla bakışları üzerine çekti. 

 

 

CHP´li vekiller İP´e geçiyor

CHP´li vekiller İP´e geçiyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

TSK Cinderes'in tam ortasına kurdu!

En Çok Okunanlar