• $ 5,7498
  • € 6,362
  • 271.886
  • 105380
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Vizyonda bu hafta

Ateşle Oynayanlar

Ella, babası Ivo’ya ait olan bir kafenin hem garsonu hem de yöneticisi olan genç bir kadındır. Abel adında bir adam ile tanışması, Ella’nın hayatının değişmesine neden olur. Genç kadın, Abel’in hayatına girmesi ile bilmediği bir dünyaya adım atar. Adrenalin ve paranın hüküm sürdüğü Paris’in kumar dünyasını keşfeden Ella, oynadığı oyundan ve Abel’in karmaşık kişiliğinden etkilenmeye başlar.

 Yön: Marie Monge

Oyn: Tahar Rahim, Stacy Martin, Karim Leklou 

Tür: Gerilim

IMDB: 5,6

Geçmiş Olsun

Saffet, sevdiği kadın Tuğba’ya kavuşmak için her şeyi yapmaya hazır olan bir genç bir adamdır. Genç kadının kalbini kazanmak için elinden gelenin fazlasını yapan Saffet, sonunda Tuğba’nın kalbine girmeyi başarır.

Yön: Hasan Doğan

Oyn: Toygan Avanoğlu, Cihan Şimşek, Müge Boz 

Tür: Komedi

Dostumun Yolculuğu

2017 yapımı Can Dostum filminin devam halkası olan Dostumun Yolculuğu, köpek Bailey’in yaşamında kurduğu bağları gözler önüne seriyor. Sevimli köpek Bailey, birçok farklı köpek olarak birçok hayat yaşasa da sonunda her zaman soluğu Ethan’ın yanında alır. Artık ailelerinin yeni bir üyesi vardır; CJ.

Yön: Gail Mancuso 

Oyn: Marg Helgenberger, Betty Gilpin, Henry Lau 

Tür: Dram 

MDB: 7,3

Laurel ile Hardy

Laurel ile Hardy, ünlü komedi ikilisi Laurel ile Hardy’nin hayat hikâyesini konu ediyor. 1953 yılında çıktıkları son turnenin ele alındığı filmde ikilinin kariyer yolculuklarının yanı sıra özel hayatlarına ve yaşadıkları sıkıntılara da yer veriliyor.

Yön: Jon S. Baird

Oyn: Steve Coogan, John C. Reilly, Nina Arianda 

Tür: Biyografik

IMDB: 7,3

Yesterday

Jack Malik, ünlü olma hayalleri yavaş yavaş suya düşen bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Ancak her şey kötü gitse bile çocukluğundan beri yanında olan en yakın arkadaşı Ellie onu sonuna kadar desteklemeye devam eder. Tüm dünyada elektriklerin gittiği gizemli bir olay sırasında bir kaza geçiren Jack uyandığında şoke edici bir gerçekle yüzleşir.

Oyn: Himesh Patel, Lily James, Ed Sheeran 

Tür: Komedi 

IMDB: 6,6


<p>AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, ASİSGUARD tarafından özgün olarak geliştirilen, otomatik maki

Silahlı Drone Songar Göreve Başlıyor

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor