İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7681
  • 5.51
  • 196.08
  • 92997
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Haftanın filmleri

Phantom Thread - IMDB:7,8

x

İngiliz modasının kalbinde yer alan ünlü terzi Reynolds Woodcock ve kız kardeşi Cyril, kendilerine özgü tarzlarıyla ülkenin önde gelenlerini giydirmektedir. Müzmin bir bekar olan Woodcock, hayatına giren kadınlarla arkadaşlık etmekte, onlardan ilham almaktadır. Genç, iradeli bir kadın olan Alma Reynolds’ın karşısına çıktığında ise işler değişir. Genç kadın Reynolds’un aklının başından alır ve kısa sürede onun ilham perisi olur. Reynolds’un kontrollü ve düzenli hayatı aşk kapısını çaldığında altüst olur.

- Yön: Paul Thomas Anderson

- Oyn: Daniel Day-Lewis, Vicky Krieps, Lesley Manville 

- Tür: Dram

Direniş Karatay

GIyaseddin, babası Alaattin Keykubat’ın zehirlenerek öldürülmesi üzerine tahta geçmiştir. Fakat o, babası gibi yetenekli bir devlet adamı değildir. Bu durum Moğol baskılarının artmasına neden olur. Emir Celaleddin Karatay bu baskılara karşı halkı büyük bir direnişe hazırlamayı planlar. Tüm tecrübesi ve gücü ile direniş hazırlıklarına başlayan Celaleddin Karatay, gencinden yaşlısına, kadın erkek demeden Anadolu’nun sessiz kahramanlarını da yanına alır.

- Yön: Selahattin Sancaklı

- Oyn: Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan, Yurdaer Okur

- Tür: Macera

Ziyaretçiler: Gece Avı

Bir aile, bir grup akrabayla birlikte kalacakları mobil ev alanına geldiklerinde şaşkınlığa uğrarlar. Bu ıssız yerleşim alanında kimse yoktur ve herkes gizemli bir şekilde götürülmüş gibidir. Bilmedikleri şey ise karanlıkta gizlenmekte olan üç maskeli psikopatın onların her hareketini izlediğidir. Bu tehlikeli üçlü, ailenin hayatta kalmak için neleri göze alabileceğini test etmek için her yolu deneyecektir.

- Yön: Johannes Roberts

- Oyn: Bailee Madison, Christina Hendricks, Martin Henderson

- Tür: Korku

GRİNGO

Yumuşak huylu işadamı Harold Soyinka için işler pek iyi gitmemektedir. Kimi olaylar sonucunda Harold kendini, sırttan bıçaklayan meslektaşlarının, yerel uyuşturucu baronlarının ve yozlaşmış paralı askerlerin insafına kalmış halde bulur. Kanuna saygılı bir vatandaşken aranan bir suçluya dönüşen Harold, giderek daha tehlikeli hale gelen durumunun içinde hayatta kalmaya çalışmak zorundadır.

- Yön: Nash Edgerton

- Oyn: David Oyelowo, Charlize Theron, Joel Edgerton

- Tür: Komedi

Küçük Kahramanlar - IMDB: 6.0

Chloe ve annesi yeni bir eve taşınmak zorunda kalırlar. Bahçe cüceleriyle dolu eski bir eve yerleştikten kısa bir süre Chloe, meraklı olan komşuları Liam ile birlikte bahçe cücelerinin gerçek olduklarını keşfeder. Cüceler, evi küçük canavarlardan korumaktadır. Troggs adındaki bu küçük canavarlar, başka bir dünyadaki bir portal aracılığıyla evi istila etmektedir.

- Yön: Peter Lepeniotis

- Oyn: Becky G, Josh Peck, Tara Strong

- Tür: Animasyon 

Bir makinistin hikâyesi 

Locman 1980 yılında geçen filmde bir makinistin hikayesi anlatılıyor. Uğur, makinist olarak çalışan bir adamdır. İşinde terfiyle tayini çıkınca ailesiyle birlikte yeni bir yaşama başlar. Artık depo şefi olacak olan Uğur eşi Handan ve çocukları ile birlikte lojmana yerleşir. Uğur, ailesinin yeni ortamlarına alışabilmeleri için elinden gelen yapar.

- Yön: Şükrü Alaçam

- Oyn: Alican Yücesoy, Yeliz Kuvancı, Nergis Çorakçı

- Tür: Aile

Mahalle

Aynı mahallede yaşayan üç arkadaşın hayatı, mahallenin yakınlarına gizemli bir yabancının taşınmasıyla bambaşka bir hal alır.

- Yön: Buğra Gülsoy, Serhat Teoman

- Oyn: Buğra Gülsoy, Serhat Teoman

- Tür: Gerilim

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın içinde olacağı uçak Türkiye’nin en önemli dev projelerinden İ

3. Havalimanı tarihi sefer öncesi böyle görüntülendi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

SSM ile Türk Loydu arasında yeni dönem

Menbiç'te ikinci devriye başladı! İlk fotoğraflar

En Çok Okunanlar