İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0795
  • 5.0103
  • 175.26
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Deniz Seki bomba gibi geliyor

Barış Kocaoğlu

x

baris.kocaoglu@aksam.com.tr
Instagram: @bariskocaoglu
twitter: @bariskocaoglu66

3 yıldır tutuklu bulunan Deniz Seki, 50 gün sonra artık tamamen özgür… 5 Haziran’da demir parmaklıklardan kurtuluyor. Bu zaman zarfı içinde sevgilisi Faruk Salman da en büyük destekçisiydi. Hatta sevgililer yurtdışında sade bir törenle hayatlarını birleştirecek. Özel hayatında mutluluğu yakalayan Deniz Seki, umarım ki müzik hayatında da başarılarına başarı katar. Hapishanede muhteşem sözler ve besteler yazmış.. Orada çok güzel bir arşiv oluşturmuştur. Ve o arşivle sektörde yine bir Deniz Seki fırtınası estirir. Çünkü hayranlarının ondan yeni şarkılar dinlemeyi çok özlediğine eminim.

DİZİ SEKTÖRÜNDE NELER OLUYOR?   

Bu sene ekranda tam bir yaprak dökümü yaşanıyor. Çok güçlü kadrolarla sezona başlayan diziler, final kararı aldı. Belli ki birçok dizi reyting canavarının karşısında fazla duramadı. İlk zamanlarda yıldız gibi parlayan ancak kısa sürede sönen ‘Anne’ dizisi ile ‘Kırlangıç Fırtınası’ seyircisine veda ediyor. ‘Aşk ve Gurur’, henüz yolun başında final kararı aldı. Sezona iddialı giriş yapan ‘Ölene Kadar’ da 13. bölümde bitiyor. Hepsi büyük umutlarla başlayan işler ama seyirci aynı hikâyeleri izlemekten artık sıkıldı. Bunun en büyük sebebi de senaristlerin kaleminden geçiyor. Yıllardır Kore yapımlarından uyarlama senaryolarla işler yapıldı ve artık senaristler burada eksikleri doldurmayı başaramıyor. Biraz daha gerçekçi senaryolara ihtiyaç var. ‘Survivor’ dışında reytingleri iyi olan bir iş şimdilik yok. Bir tek TRT ‘Diriliş: Ertuğrul’ dizisi reytinglerde 1. sırada… ‘Cesur ve Güzel’ ve ‘İçerde’ kaliteleriyle tutmayan işlerin arasından sıyrılıyor.  Artık yapımcılar ve televizyon yöneticileri biraz daha dikkat etmeli. Yoksa müzik dünyasında yapılan yanlışlar yüzünden piyasada konser veren sanatçı kalmadığı gibi yapımcı ve senaristlerin yanlış politikaları yüzünden televizyonda da dizi olmayacak.

BAŞKA AJDA YOK 

Ajda Pekkan hakkında 53 yıllık aktif sanat ve sahne hayatına veda edeceği yönünde haberler çıkmıştı. Bu haber nereden, nasıl çıktı bilinmez ama Süperstarımız hemen yalanladı. Konserlerinin tüm hızıyla devam ettiğini, mayıs ayında bir single çalışması olduğundan söz etti. Hatta temmuz ayında Ozan Çolakoğlu ile birlikte yeni bir albüm çıkaracağını söyledi. Bu ülkenin Ajda gibi sanatçılara her zaman ihtiyacı var ve olacaktır. Hayatını müziğe ve sanata adamış bir kadın. Tüm yaşam stilini mesleğine göre uyarlamış, bunun için de hayatında birçok fedakarlık yapmış gerçek bir sanatçı. Bu yüzden bu ülkenin Süperstar’ı unvanı ona verildi. Ajda Pekkan’ın disiplini, sanata duyduğu sevgi ve saygı da umarım bu yoldaki tüm gençlere örnek olur.  

 

 

 

CHP´li vekiller İP´e geçiyor

CHP´li vekiller İP´e geçiyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

TSK Cinderes'in tam ortasına kurdu!