• $8,0623
  • €9,6604
  • 460.804
  • 1408.14
21 Mart 2011 Pazartesi

Quaresma gibi keyif veriyor

Trabzon deplasmanların en başarılı takımı.. İyi bir grafiği var. Ama şunu anyalamadım. Sağ beke Tayfun'u koyuyorsun, önüne Serkan'ı.. Sol beke Brozek'i. Önüne Jaja'yı.. Bu kadar defansif önleme rağmen ilk yarıyı geride kapatıyorsun. Öyleyse bu 11'le başlamaya ne gerek var...! Ama hocanın bir bildiği vardı. İkinci yarıda da bu yanlıştan döndü, maç da döndü!
- G.Birliği'nin golünde kaleci hatası mı, vuruş ustalığı mı var? Yoksa zemin kayganlığı mı? Tamam kalecinin bir hatası var da 25 metreden adama vurdurulur mu? Orda boş duran 5 adamın hiç mi suçu yok! Hatalar zinciri varsa, son halka Tolga...
- Maçta birçok bıçak sırtı pozisyon vardı. Zaten sezonun özelliği de bu. Her pozisyon tartışmalı.. Trabzon'un ilk golünde ofsayt var mı, yok mu? Yok gibi.. Allah hakemlere yardım etsin.

 DAHA FAZLA SÜRE
- Alanzinho'nun golünde ustalık var. Pozisyon hatası, ıslak zemin ne derseniz deyin ağlara asılan bir gol, tabelaya yazılan bir skor var. Alanzinho için kişisel fikrim şu; daha fazla süre almalı. En azından dün oynadığı 45 dakikadan çok daha fazla süre.
- Hep dikine oynama alışkanlığı var ki, bu özelliğini çok beğeniyorum. Adamda enine diye birşey yok. Q7'yi izlerken nasıl keyif alıyorsam onu izlerken de alıyorum. Q7, 10 tane Alanzinho eder ama Alanzinho Trabzon'a inanılmaz katkı sağlıyor.
- Selçuk'ta bir çıkış, Colman'da bir düşüş var... Özellikle Selçuk harika ortalar kesti.  

14 MAÇTA 1 GOL MÜ!
- Umut için TFF'ye başvurulsun. Belki bir golü çıkar da 100. gol stresinden kurtulur. Şampiyonluğa giden takımın golcüsü son 14 haftada 1 gol atar mı?
- Ben açıkçası kafasına kızıyorum, oyun içindeki tavırlarına kızıyorum. Ama ben Trabzon'da bir Engin eksikliği hissediyorum. Onun olmayışı Trabzon'un hücum zenginliğini etkiliyor.
- G.Birliği, ilk 20 dakikada 'stop' etti 'stop'... Trabzon gerçekten iyi mücadele etti, maçı hak ederek kazandı. Yarışta da 'İnatla varım' dedi.

<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de