• $12,4902
  • €14,1202
  • 713.051
  • 1776.41
23 Haziran 2020 Salı

Korkunç gerçek

Son derece çarpıcı bir Türkiye gerçeği var karşımızda. Görmediğimiz, görmek istemediğimiz, hatta zaman zaman da gözlerimizi kapadığımız bir gerçek bu!

Zehirleniyoruz, uyuşturuluyoruz, son derece sinsice vuruluyoruz…

Sorumluları ise belli: Utanmadan aramızda geziyorlar. Parlamento’dan bile ses veriyorlar. Onlarla iş birliği yapan, aynı yolda yürüyen, algı operasyonları ile gerçekleri ters yüz eden destekçileri var.

İnsanlığa karşı suçlar işleniyor bu ülkede…

Ama biz bunları tartışmıyoruz!

Diyarbakır’da 7 milyon 571 bin kök Hint Keneviri ekim alanı ortaya çıkarıldı. Onunla birlikte çuvallar içinde 1 ton 600 kilo da esrar ele geçirildi. Türkiye’de bir defada yakalanan en büyük miktar bu!

Kim bunun sahipleri?

Hepimiz biliyoruz kim olduklarını. Askerimize kurşun sıkan; kanlı tuzaklar kurup işçi, köylü, önüne kim çıkarsa katleden PKK denilen terör örgütü bu uyuşturucunun sahibi. En azından bilgisi dahilinde ve verdiği izin ile yapılıyor. Bu ülkede onlar yönlendiriyorlar bu kirli işi.

Her cepheden bu millete saldırıp vuruyorlar. Sadece bomba ve silahla insanımızı katletmiyorlar. Çocuklarımızı ve gençlerimizi ya uyuşturup etkisiz hale getiriyorlar ya da zehirleyerek yavaş yavaş öldürüyorlar.

Garip ve anlaşılmaz bir suskunluk içindeyiz. Konuşmuyor, tartışmıyoruz biz bu konuları. Gizli ve açık destekçilerinin yüzlerine vurmuyoruz. Bu insanlık suçunu gerektiği gibi gündeme getirmiyoruz.

***

Bize her alanda savaş açmış PKK Terör Örgütü’nün siyasi uzantıları var bu ülkede. Hepimiz biliyoruz kim olduklarını. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener bile “HDP’yi PKK’dan ayrı konumlandırmıyorum” diyerek, HDP’nin PKK’nın siyasi uzantısı olduğunu kabul etmek zorunda kaldı.

Ama o parti ile gizli bir ittifak yaptı.

O partinin bugün Parlamento’da bulunan yöneticilerinin aile bağlarına bakınca her şey apaçık görülüyor zaten. Bunlardan biri, 20 yıl önce Behçet Cantürk ile birlikte Türkiye’deki uyuşturucu trafiğini yönetti. Hem en büyük uyuşturucu baronlarından biri, hem de PKK’nın en sağlam destekçisiydi.

O bağlar hep devam etti. Gerçekleştirilen narkotik operasyonlarda o aileden pek çok isim yakalandı. Suriye ve Irak’taki terör operasyonlarında da PKK yuvalarında tonlarca uyuşturucu ve uyarıcı ele geçirildi.

Sözün kısası…

PKK, sadece silahlı bir terör örgütü değil. Aynı zamanda uyuşturucu ve insan ticareti gibi her türlü insanlık dışı işlere bulaşmış uluslararası bir suç örgütü. Mağdur ettiği insanları sıralarken Diyarbakır Annelerine bir de AMATEM’ler önünde yavrularını uyuşturucudan kurtarmak için çırpınan aileleri eklemek gerekli.

Şehitliklerle mezar taşlarını okşayan insanları biliyorsunuz zaten.

Bu tabloya rağmen, halen algı operasyonları ile milletin gözünü boyamaya çalışıyorlar. Sürekli olarak illüzyonlar yapıyorlar.

İnsanlık suçlusu bunlar…

Bizim yapmamız gereken ise bu ülkeyi daha fazla kirletmelerine izin vermemek olmalı. Destekçilerinin ayıplarını her fırsatta yüzlerine vurmamız lazım. Toplum içine çıkamaz ve kimsenin yüzüne bakamaz hale gelmeleri gerekli.

Bu, bize insan olmanın yüklediği kaçınılmaz bir görev!    

<h2>NEDEN YÜRÜRKEN  KOLLARIMIZI SALLARIZ?</h2><p>University of Michigan'da ki bilim insanları

Vücudumuz Neden Böyle?

Hibe desteğiyle kurduğu mantar tesisi kurdu! Şimdi siparişlere yetişemiyor

400 bin uçuş saatini başarıyla tamamladı! Türkiye'nin ilk milli ve özgün SİHA'sı

Irak'ın Musul kentindeki bir restoranda robot garsonlar işe başladı