İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.8311
  • 5.6535
  • 193.29
  • 89897
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Taşeron güvenlik soruşturması arşiv araştırması form örneği

Taşeron işçiler için kadroya geçiş süreci başladı. 2 Ocak tarihinde başlayan taşeron işçilerin kadro başvuruları 11 ocak tarihine kadar devam edecek. Taşeron işçiler kadroya geçerken güvenlik soruşturması arşiv araştırması yapılacak.

x

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından taşeron işçilerin kadroya geçerken neler yapacağı merak konusu oldu. Taşeron işçiler kadro alacakları kuruma gidip başvuru yapacak. Taşeron işçiler aynı zamanda güvenlik soruşturması formu da dolduracak. Taşeron işçilerin dolduracağı arşiv araştırması form örneği aksam.com.tr'de. Taşeron işçilerin kadroya geçiş işlemleri için gerekli belgelerden biri de güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu. Kadroya geçmek isteyen yüzbinlerce taşeron işçi güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu araştırılıyor. 

TAŞERON İŞÇİLERE YAPILACAK SINAV NASIL OLACAK- TIKLA ÖĞREN 

GÜVENLİK SORUŞTURMASI FORMU İÇİN TIKLAYIN

TAŞERON KADRO ŞARTLARI BİLMENİZ GEREKEN 12 MADDE İÇİN TIKLAYINIZ

SON DAKİKA HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

HANGİ KURUMLARDA ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLER KADROYA GEÇECEK TIKLA ÖĞREN 

TAŞERON DÜZENLEMESİ DIŞINDA TUTULAN KURUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

TAŞERON GÜVENLİK SORUŞTURMASI ARŞİV FORMU 

Kişinin kolluk kuvvetleri tarafından halen aranıp aranmadığının, kolluk kuvvetleri ve istihbarat ünitelerinde ilişiği ile adli sicil kaydının ve hakkında herhangi bir tahdit (sınırlama) olup olmadığının, yıkıcı ve bölücü faaliyetlerde bulunup bulunmadığının, ahlaki durumunun, yabancılar ile ilgisinin ve sır saklama yeteneğinin mevcut kayıtlardan ve yerinden araştırılmak suretiyle saptanması ve değerlendirilmesidir. Taşeron işçilerin kadroya geçmesi süreci ile ilgili detaylar araştırılıyor. Vatandaşlar sürecin nasıl ilerleyeceğini merak ediyorlar. Kadroya geçiş için başvurular bugün itibari ile başladı ve 11 Ocak’a kadar devam edecek. Kadroya geçmek isteyen işçilerin bulundukları kuruma başvurularını yapmaları gerekiyor. Başvuru sahipleri hakkında 12/1/2018 tarihinde 14/2/2000 tarihli ve 2000/284 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Yönetmeliğine uygun olarak başvuru sırasında ilgili Yönetmelik ekindeki form doldurulmak suretiyle arşiv araştırması yapılması il valiliklerinden topluca istenecek. Arşiv araştırması, Kişinin kolluk kuvvetleri tarafından halen aranıp aranmadığının, kolluk kuvvetleri ve istihbarat ünitelerinde ilişiği ile adli sicil kaydının ve hakkında herhangi bir tahdit olup olmadığının mevcut kayıtlardan saptanmasıdır. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Adnan Oktar ve müridlerine yönelik düzenlenen operasyonun ardından, örgütle ilgili yeni detaylar da

Adnan Oktar örgütü liseli kızları ağına böyle düşürüyormuş

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

98 milyon lira unutuldu

Türkiye'yi uçuracak adım

Active Server Pages error 'ASP 0126'

Include file not found

/_codes/picomm_detay_sagframe_dyn.asp, line 2

The include file '/_data/main/home.txt' was not found.