İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.729
  • 5.491
  • 194.43
  • 93043
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Otobüse kartsız bindi, kart bulamayınca sinirlenip yolculara ve şoföre saldırdı

Kadıköy’de istanbulkart'sız otobüse binen bir kişi önce kadın yolcu ile tartıştı, ardından tornavidayla otobüs şoförüne saldırdı. Yaşananlar otobüsteki güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

x

Kadıköy’de kimliği öğrenilemeyen bir kişi istanbulkart'ı olmadan özel halk otobüsüne bindi. Yolculardan istanbulkart isteyen şahıs, kimseden cevap alamayınca sinirlendi. Otobüsün orta bölümüne doğru gelerek kadın bir yolcuyla tartışan adam, kendisini uyaran otobüs şoförünün üzerine yürüdü. Şoförün otobüsü durdurarak, ‘Neden bağırıyorsun kadına’ demesine sinirlenen adam, koşarak ön tarafa geldi. Şoförle yaşanan tartışma sonrasında hızını alamayarak eline aldığı tornavidayla şoföre saldırdı. Elinden tornavidayı düşüren saldırgan, sonrasında ise yumruk atarak şoförü başından yaraladı. Saldırı sonrasında şoför, saldırgan tekrar tornavidayı almasın diye koltuğun üzerine düşen tornavidayı eline aldı.

ŞOFÖR KAÇAN SALDIRGANI YAKALAMAK İÇİN PEŞİNDEN KOŞTU

Yaşanan kavgaya yolcular müdahile ederek saldırganı otobüsten aşağıya attı. Sonrasında ise otobüsün dışından küfreden saldırgan vatandaşların tepkisi üzerine kaçarak uzaklaşmaya çalıştı. Olayın ardından şoför ve birkaç vatandaş kaçan şüpheliyi yakalamak için bir süre kovaladı. Kavga sırasında otobüste bulunan yolcular polis ekiplerini arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri saldırganı gözaltına alırken, şoför ise başından tedavi olmak için hastaneye gitti. Yaşanan olayın ardından başka bir şoför ise otobüsün direksiyonuna geçerek, otobüsü durakta boş bir alana park etti.

OTOBÜS ŞOFÖRÜNE TORNAVİDALI SALDIRI KAMERADA

Adamın kadın yolcuyla tartıştıktan sonra şoföre tornavidayla saldırdığı anlar otobüste bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, adam otobüse binerek yolcularla konuşup sonrasında  bağırmaya başlıyor. Şoförün uyarısı sonrasında adam hem tornavida hem de yumruklarla şoföre saldırıyor ve diğer yolcular tarafından aşağıya indiriliyor. Şoför otobüsten inerek kaçan saldırganın peşinden koşuyor.

(İHA)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Muharrem İnce´nın seçim şarkısının Yunan halk türküsü olduğu ortaya çıktı

Muharrem İnce´nın seçim şarkısının Yunan halk türküsü olduğu ortaya çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar