• $7,4026
  • €8,9888
  • 441.385
  • 1540.21
25 Kasım 2020 Çarşamba 08:51 | Son Güncelleme:

Mebim Öğretmenler Günü mesajı numarası nedir? Mebim öğretmene teşekkür mesajı nasıl gönderilir?

Mebim Öğretmenler Günü mesajı numarası nedir" Mebim öğretmene teşekkür mesajı nasıl gönderilir"

Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü... Öğretmenlerine duydukları sevgi ve saygıyı, minnet duygusunu iletmek isteyen binlerce öğrenci ve velisi teşekkür mesajı yollamak istiyor. Mebim (Öğretmen Teşekkür Hattı) üzerinden öğretmene teşekkür mesajı gönderilebiliyor. Peki, Mebim öğretmene teşekkür mesajı nasıl gönderilir? Mebim Öğretmenler Günü mesajı numarası nedir?

Mebim öğretmene teşekkür mesajı gönderme uygulaması gündemde yoğun olarak araştırılıyor. Öğretmenlerinin "24 Kasım Öğretmenler Günü"nü kutlamak isteyen binlerce öğrenci, mezun ve veli öğretmene emeklerinden dolayı teşekkür etmek istiyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın Mebim (Öğretmen Teşekkür Hattı) üzerinden öğretmene teşekkür mesajı gönderilebiliyor.

İyi bir öğretmene rastlamak sözü nasıl? İlk öğretmene, eski öğretmene, emekli öğretmene güzel sözler

MEBİM ÖĞRETMENE TEŞEKKÜR MESAJI NASIL GÖNDERİLİR?

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle çocuğunuzun öğretmenine teşekkür etmek veya memnuniyetinizi dile getirmek için MEB iletişim merkezini 444 0 632 arayıp teşekkür kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturulan başvurular öğretmenlerimize yazılı olarak iletiliyor.

Daha önceden 147 hattı üzerinden gönderilen mesaj yeni numara olan 444 0 632 nolu telefon numarası aranarak gönderilebiliyor.

ATATÜRK'ün Öğretmenler Günü sözleri burada! 24 Kasım Öğretmenler Günü Atatürk'ün en güzel sözleri ve resimleri sizlerle...

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un talimatıyla, "MEBİM 147" hattı kaldırılarak yerine öğretmen, öğrenci ve veliler olmak üzere diğer vatandaşlara etkin ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Millî Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi "444 0 632" telefon hattı kurulmuştu.

En güzel, farklı, anlamlı, kolay 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama resimleri ve duygusal resimli mesajları: Öğretmenler Günü resimleri burada...

<p>Terörist Öcalan ve PKK paçavralarıyla dolu olan binadaki  görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Te

'HDP, PKK'nın hücre evi gibi çalışıyor'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyanın en pahalı savaş jetleri hangileri? İşte dudak uçuklatan fiyatlar

başkan Erdoğan, Elazığ'da deprem konutları anahtar teslim törenine katıldı