• $7,4022
  • €8,9692
  • 437.688
  • 1467
24 Kasım 2020 Salı 14:14 | Son Güncelleme:

24 Kasım Öğretmenler Günü Atatürk'ün en güzel sözleri ve resimleri sizlerle: ATATÜRK'ün Öğretmenler Günü sözleri burada!

24 Kasım Öğretmenler Günü Atatürk'ün en güzel sözleri ve resimleri sizlerle: ATATÜRK'ün Öğretmenler Günü sözleri burada!

Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü.. Öğretmenler Günü bu sene de büyük bir coşku ile karşılanıyor. Öğrenciler, koronavirüs tedbirleri kapsamında öğretmenlerinden ayrı kalsa da online dersler ve çevrim içi görüşme uygulamaları ile öğretmenlerine ulaşıp bu özel gününü kutlayabiliyor. Veliler ve gençler de öğretmenlerin bu özel gününü mesaj göndererek ve paylaşımlarda bulunarak kutlamak istiyor. En çok paylaşılan görseller arasında Atatürk'ün Öğretmenler Günü sözleri yer alıyor. İşte 24 Kasım Öğretmenler Günü Atatürk sözleri ve resimleri...

24 Kasım Öğretmenler Günü Atatürk sözleri ve resimleri gündemde yoğun olarak araştırılmaya başlandı. Öğrenciler bu sene öğretmenlerinin bu özel gününü uzaktan kutlayabilecek. Milyonlarca vatandaş sosyal medya hesaplarından Öğretmenler Günü ile ilgili yazı, resim ve söz paylaşacak. Öğretmenler Günü'nde en çok yapılan paylaşımlar arasında Atatürk'ün öğretmenler ile ilgili sözleri yer alıyor. İşte en güzel Atatürk'ün Öğretmenler Günü sözleri burada...

ATATÜRK'ÜN ÖĞRETMENLER İLE İLGİLİ SÖZLERİ

Öğretmenler!... Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir.

Öğretmenler Günü resimleri: En güzel, farklı, anlamlı, kolay 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama resimleri ve resimli mesajları...

Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır…

Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır.

24 Kasım Öğretmenler Günü şiirleri burada: En güzel, anlamlı, kısa ve uzun, 2, 3, 4, 5 kıtalık Öğretmenler Günü şiirleri 2020 haberimizde

Unutmayınız ki cumhurbaşkanı bile sınıfta öğretmenden sonra gelir.

İyi bir öğretmene rastlamak sözü nasıl? İlk öğretmene, eski öğretmene, emekli öğretmene güzel sözler

Yeni kuşak, en büyük cumhuriyetçilik dersini bu günkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır.

Öğretmenler! Erkek ve kız çocuklarımızın, aynı suretle bütün tahsil derecelerindeki talim ve terbiyelerinin pratik olması mühimdir.

24 Kasım Öğretmenler Günü kampanyaları neler? Öğretmene özel indirimler neler?

Memleket evlâdı, her öğrenim aşamasında ekonomik hayatta verimli, etkili ve başarılı olacak surette donatılmalıdır.

Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür" nesiller ister.

Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.

Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır.

Öğretmenler Günü ilk ne zaman kutlandı? Öğretmenler Günü önemi ve tarihçesi nedir?

Öğretmenler her fırsattan istifade ederek halka koşmalı, halk ile beraber olmalı ve halk, öğretmenin çocuğa yalnız alfabe okutur bir varlıktan ibaret olmayacağını anlamalıdır.

En mesut olanlar, hizmetlerinin bütün nesillerce meçhul kalmasını tercih edecek karakterde bulunanlardır.

Öğretmenler Günü hediyesi burada! En güzel, farklı el yapımı, Öğretmenler Günü hediye fikirleri!

En önemli ve feyizli görevlerimiz, milli eğitim işleridir. Milli eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lazımdır. Bir milletin gerçek kurtuluşu ancak bu suretler olur.

Mebim öğretmene teşekkür mesajı nasıl gönderilir? Mebim Öğretmenler Günü mesajı numarası nedir?

Ordularımızın kazandığı zafer, sizin eğitim ordularınız için yol açtı. Gerçek zaferi siz, öğretmenler kazanacaksınız. Bunu başaracağınızdan kuşkum yoktur. Sarsılmaz bir inançla ben ve arkadaşlarım sizi gözeteceğiz. Sizin karşılaştığınız tüm engelleri kıracağız.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Holokost, Bosna, Ruanda, Kamboçya gibi trajedilerin tekerrür etmeme

Başkan Erdoğan'dan uluslararası topluma çağrı: Harekete geçin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da etkili olan yağışlı hava, trafikte yoğunluğa neden oldu

Rize'de gizlenen temaslılara karşı yeni önlemler uygulanmaya başlandı