• $ 6,056
  • € 6,7695
  • 248.744
  • 86.796
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Sen Anlat Karadeniz'de gözaltı şoku

Sen Anlat Karadeniz 30. bölümde, Sabah Kaleliler’in evine polis gelir. Kapıyı açan Asiye ne istediklerini sorar. Nefes’i Vedat’ı öldürmeye teşebbüsten gözaltına almaya geldiklerini söyler. Bu arada Kalelilerin gemisinde de polis arama yapar.

Sen Anlat Karadeniz 30. bölümde, Sabah Kaleliler’in evine polis gelir. Kapıyı açan Asiye ne istediklerini sorar. Nefes’i Vedat’ı öldürmeye teşebbüsten gözaltına almaya geldiklerini söyler. Bu arada Kalelilerin gemisinde de polis arama yapar. Polis Nefes’in eline kelepçe taktığı anda Tahir onu bırakmamak için ona sarılır. Polislerin Tahir’i de gözaltına alacaklarını söylemesi üzerine istemeye istemeye Nefes’i bırakır. Nefes polisler ile giderken arkasına dönüp, “Tahir, oğlumuza iyi bak…” der. Tahir, Nefes’i götürmelerinden sonra onların peşinden gider. Yolda Vedat’ı arar ama cevap alamaz. Vedat zevkten dört köşedir.

Emniyetin binasına geldiklerinde Tahir Nefes’e seslenir. Onu bırakmayacağını yanında olduğunu söyler. Vedat’ı tekrar arar ve nerde olduğunu sorar. Vedat evde onu beklemektedir. Avukat Esma, Nefes’in yanına gider ve ifade sırasında neler söylemesi gerektiğini anlatır.

Mustafa gelen telefonla gemilerinde arama yapıldığını öğrenir. Tahir Vedat’ın evine gelmiştir. Vedat kapıyı açar açmaz Vedat’a bir yumruk atar. Vedat’ın boğazına yapışır ve şikayetini geri alması için tehdit eder. Vedat onu tehdit ederek bir yere varamayacağını onu dinlemesi halinde bir çözüm bulabileceklerini söyler.

Tahir Vedat’tan ne istediğini söylemesini ister. Mercan babasının Kalelilerin gemisine silah zulalayacağını telefonda konuşurken duymuştur. Gece Nazar’ı arayarak haber vermiştir. Nazar’da Murat’ı arayarak durumdar haberdar eder. Murat kardeşi ile birlikte polisten önce gemilerine zulalanan silahları bulurlar.

Vedat ise Tahir’e Nefes’in kurtulması karşılığında Nefes’ten boşanmasını teklif eder. Vedat’ın elindeki en önemli kozlardan biri de Yiğit’dir. Yiğit’e olan sevgisini göstermesi için yaptığı teklifi düşünmeden kabul etmesini ister.

Mustafa Cemil’in işyerini basar. Vedat’ın kuklası olmasını ona yakıştıramadığını söyler. Vedat’ın da onun da elinden geleni ardına koymamasını söyleyerek çeker gider.

Nefes’i de nezarethanede Vedat’ın avukatı ziyarete gelir. Nefes’e Vedat’ın teklifini iletir. Nefes’e teklifi kabul etmemesi durumunda alacağı cezayı söyler. Nefes çaresizce anlattıklarını dinlemektedir. Sorgu odasında Tahir Nefes’e Vedat’ın teklifini anlatır. Nefes herşeyi bildiğini söyler. Tahir, Yiğit için herşeyi göze aldığını anlatmaya çalışsa da Nefes’in Tahir’i bırakmaya niyeti yoktur.

Bu arada tüm Kaleli Ailesi Emniyet’e gelmiştir. Nefes’e destek olmak onun yanında olduklarını söylemek için. Nefes çok mutlu olmuştur. Vedat’ın avukatı Fikret’in yanına gelir ve Nazar’ın Vedat’ın teklifine verdiği cevabı söyler. Fikret memnun olmuştur. Avukata Vedat’ın her dediğini yapar gibi görünmesini ve attığı her adımdan haberdar etmesini tembihler.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Malatya´da stres atmak için 240 metre yüksekliğindeki seyir terasına çıkan ve bir anda yükseklik kor

240 metrede emekleyerek yürüdü

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Elleri tetikte gözleri semada iftar ve sahur yapıyorlar

Alzheimer'a neden olan alışkanlıklar