İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.8285
  • 5.6276
  • 189.35
  • 93002
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Balçiçek İlter, reytingde çakıldı

Star TV, yeni yayın dönemi öncesi aldığı ani kararla Zuhal Topal'la yollarını ayırdı, Topal'ın yerine ise gazeteci ve programcı Balçiçek İlter ile anlaştı. Canlı bağlantılarla ipuçlarını inceleyerek çözüme ulaşmaya çalışan Müge Anlı'nın programı benzeri bir formatla karşımıza gelen Balçiçek İlter seyirciden geçer not alamadı. İlter Reyting sıralamasında eski dizilerin tekrar bölümünden bile daha az izlendi ve ilk yüze giremedi.

x

Star TV Zuhal Topal'ın izdivaç programını kaldırıp yerine Balçiçek İlter'i getirmişti. İlter'in programı reytingde yüzüncü sırada yer aldı.

 
İlter, aynı saat diliminde farklı bir formatta olan 'Balçiçek İlter ile Olay Yeri' programını sunmasıyla ilgili "çok radikal bir karar aldım haberciliği bıraktım "demişti.
 
Canlı bağlantılarla ipuçlarını inceleyerek çözüme ulaşmaya çalışan Müge Anlı'nın programı benzeri bir formatla karşımıza gelen Balçiçek İlter seyirciden geçer not alamadı.

REYTİNGLER DİBİ GÖRDÜ
 
İlter Reyting sıralamasında eski dizilerin tekrar bölümünden bile daha az izlendi ve ilk yüze giremedi.
 
Yayıncı kuruluş olan Star Tv'nin Zuhal Topal'ın kalemini kırdıktan sonra yerine İlter'in dibe çakılan Olay yeri programının reytinglerinin yükselmesi için nasıl bir çözüm bulacağı merak konusu oldu.
 
ARTIK HEYECAN DUYMUYOR VE NEFES ALAMIYORDUM
 
Balçiçek İlter "İnandığım, savunduğum doğrular bir bir yanlış çıkmaya başladı." diyerek Habertürk'ten istifa etmişti
 
İlter yazısında Habertürk'e vedasını bu sözlerle duyurmuştu:"kendi kendini sorgulama, işine heyecan duymama, nefes alamama hissi geldi.. Diyorum ya yol bitti... Tekrar derin bir nefes alıp baştan başlayabilmek için radikal bir karar gerekiyordu, sanırım aldım...Uzun zamandır bana adeta ev olan Ciner grubundan izin istedim...."

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Yatağan Termik Santrali’nde, göçen kömür bandının altında kalan 9 işçi kurtarıldı, 2 kişiyi kurtarma

Yatağan Termik Santralinde göçük meydana geldi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

F-35'lerle ilgili Türkiye'ye güzel haber

1 milyon e-postayla suikast! İşte Adnan Oktar'ın korkunç yüzü

En Çok Okunanlar