• $ 5,803
  • € 6,5216
  • 252.251
  • 94.244
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Balçiçek İlter, reytingde çakıldı

Star TV, yeni yayın dönemi öncesi aldığı ani kararla Zuhal Topal'la yollarını ayırdı, Topal'ın yerine ise gazeteci ve programcı Balçiçek İlter ile anlaştı. Canlı bağlantılarla ipuçlarını inceleyerek çözüme ulaşmaya çalışan Müge Anlı'nın programı benzeri bir formatla karşımıza gelen Balçiçek İlter seyirciden geçer not alamadı. İlter Reyting sıralamasında eski dizilerin tekrar bölümünden bile daha az izlendi ve ilk yüze giremedi.

Star TV Zuhal Topal'ın izdivaç programını kaldırıp yerine Balçiçek İlter'i getirmişti. İlter'in programı reytingde yüzüncü sırada yer aldı.

 
İlter, aynı saat diliminde farklı bir formatta olan 'Balçiçek İlter ile Olay Yeri' programını sunmasıyla ilgili "çok radikal bir karar aldım haberciliği bıraktım "demişti.
 
Canlı bağlantılarla ipuçlarını inceleyerek çözüme ulaşmaya çalışan Müge Anlı'nın programı benzeri bir formatla karşımıza gelen Balçiçek İlter seyirciden geçer not alamadı.

REYTİNGLER DİBİ GÖRDÜ
 
İlter Reyting sıralamasında eski dizilerin tekrar bölümünden bile daha az izlendi ve ilk yüze giremedi.
 
Yayıncı kuruluş olan Star Tv'nin Zuhal Topal'ın kalemini kırdıktan sonra yerine İlter'in dibe çakılan Olay yeri programının reytinglerinin yükselmesi için nasıl bir çözüm bulacağı merak konusu oldu.
 
ARTIK HEYECAN DUYMUYOR VE NEFES ALAMIYORDUM
 
Balçiçek İlter "İnandığım, savunduğum doğrular bir bir yanlış çıkmaya başladı." diyerek Habertürk'ten istifa etmişti
 
İlter yazısında Habertürk'e vedasını bu sözlerle duyurmuştu:"kendi kendini sorgulama, işine heyecan duymama, nefes alamama hissi geldi.. Diyorum ya yol bitti... Tekrar derin bir nefes alıp baştan başlayabilmek için radikal bir karar gerekiyordu, sanırım aldım...Uzun zamandır bana adeta ev olan Ciner grubundan izin istedim...."

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Akşam TV ekibi 23 Haziran İstanbul seçimleri öncesi sokağın nabzını tuttu. Bahçelievler´e giden e

Seçmen, Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu Ortak Yayınını Yorumladı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Chernobyl (Çernobil) dizisindeki karakterlerin gerçek hayattaki karşılıkları

Yavuz Akdeniz'de ilk sondaj için uğurlanıyor