HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,7331
  • 6,5886
  • 226.911
  • 93.468
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Arka Sokaklar dizisinde Tekin zor durumda

Soluksuz izlenen Kanal D dizisi Arka Sokaklar son bölüm nefes kesen sahnelerle ekrana geldi. Arka Sokaklar son bölümde, Tekin’e açılan cinayet soruşturmasının akıbeti merak edildi.

x

Soluksuz izlenen Kanal D dizisi Arka Sokaklar son bölüm nefes kesen sahnelerle ekrana geldi. Arka Sokaklar son bölümde, Tekin’e açılan cinayet soruşturmasının akıbeti merak edildi. Savcılık Tekin’e baş şüpheli olarak cinayet soruşturması açarken, kızın katilinin kim olduğu bulundu mu?

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tekin, sevgilisi Şenay'ın düzenlediği partide tanıştığı kızın ölü bulunmasından dolayı birinci derecede şüpheli olarak gözaltına alınıyor ve savcılık tarafından sorguya çekiliyor. Onu bu sona sürükleyen olay parti esnasında başlıyor. Şenay'ın eski züppe sevgilisi bu kıza kötü amaçla yaklaşmaya başlayınca Tekin duruma müdahale ediyor. Bu yüzden ikisi arasında kavga bile çıkıyor.

Parti sonrasında Şenay ile araları bozulan Tekin eve gitmek için otoparka geldiğinde sarhoş olarak bu kız ile karşılaşıyor. Onu evine götürmek için ikna ediyor. Bir sonraki gün ise, kız ölü bulunuyor. Tekin ise, abisi Metin'in evine geç bir saatte gelip, onda kalmıştı. Güvenlik kameralarını inceleyen ekibimiz kızın en son Tekin'in arabasından indiğini görüyor. Hüsnü bu duruma şaşırırken, savcılık Tekin'e baş şüpheli olarak cinayet soruşturması açıyor. Tekin bu soruşturmada neler yaşayacak? Kızın katili kim? Hüsnü oğlunu kurtarmak için ne yapacak? Tekin tutuklanacak mı? 

Metin, kardeşinin üstüne kalan cinayetten dolayı mutsuzdur. Kardeşinin masum olduğuna emindir. Kendince olayı çözmek için harekete geçer. İlk olarak Şenay'ın eski züppe sevgilisinden şüphelenir. Onunla boğuşmasının nedeni olarak da Tekin'den partide yaşananları öğrendiği manasını çıkarabiliriz. Ölen kıza olan yaklaşımından şüphe duyan Metin, züppe sevgili ile karşı karşıya gelir.

Metin kardeşini korumak için onunla yüzleşir; fakat, gencin elinde silah vardır. Aralarında boğuşma geçer. Bu sırada gencin elindeki silah patlar. Ateş alan silah kimi vurdu? Vurulan Metin mi? Genç vurulduysa Metin de mi hapse girmekle karşı karşıya kalacak? Hüsnü, iki oğlunun da içinde olduğu bu durum için ne yapacak?

Yusuf, ölen eşini defnettikten sonra kimliği belirsiz kişilerce vurulmuştu. Onu vuranlar tahminen ölen eski eşinin akrabaları. Yusuf'un ölüp, ölmediği belirsizliğini korurken yeni bir sorun Bahar'ın başına dert olur. Yusuf'un oğlu Eren kaçırılır. Bahar ve ekip Eren'i bulmak için harekete geçer. İzledikleri deliller onları Eren'e yaklaştırır. Bahar ve ekip Eren'i kaçıranlarla karşı karşıya kalır. Aralarında çatışma çıkar. Bu sırada Eren kaçıranlardan kurtulur. Kaçarken denize düşer. Küçük Eren'i kim, neden kaçırdı? Denize düşen Eren kurtulabilecek mi? Yusuf hayatta mı?

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Adana´da bilgisayar mühendisliği öğrencisi gittiği atış poligonunda bir süre ateş ettikten sonra baş

Üniversite öğrencisi atış poligonunda intihar etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kayınpeder dehşet saçtı

ABD'den tehlikeli provokasyon

En Çok Okunanlar