• $7,4017
  • €8,969
  • 437.663
  • 1467
26 Kasım 2020 Perşembe 20:37 | Son Güncelleme:

Zeynep Aleyna Şen kimdir, kaç yaşında? Sol Yanım'ın Hülya'sı Aleyna Şen nereli, boyu kaç?

Zeynep Aleyna Şen kimdir, kaç yaşında" Sol Yanım'ın Hülya'sı Aleyna Şen nereli, boyu kaç"

Zeynep Aleyna Şen Sol Yanım dizisi ile izleyici karşısında. Star Tv'nin yeni dizisi Sol Yanım 26 Kasım Perşembe akşamı 1. bölümü ile yayın hayatına başlıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Görsel İletişim ve Tasarım Bölümünde eğitim hayatına devam eden Aleyna Şen YouTube ve Instagram'ı aktif olarak kullanıyor. Peki, Zeynep Aleyna Şen nereli, boyu kaç?

Sol Yanım dizisi 26 Kasım Perşembe akşamı Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Zeynep Aleyna Şen Sol Yanım dizisinde Hülya karakterini canlandırıyor. Netflix Türkiye'de yayınlanan Exatlon yarışması ile ekranlara gelen Şen sosyal medya fenomeni olarak biliniyor. Peki, Zeynep Aleyna Şen kimdir, kaç yaşında? Zeynep Aleyna Şen hakkında merak edilenlere haberimizden ulaşabilirsiniz.

ZEYNEP ALEYNA ŞEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Zeynep Aleyna Şen, 1998 yılında Denizli'de dünyaya geldi. 21 yaşında olan ve aslen İzmir’li olan Zeynep Aleyna Şen İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Görsel İletişim ve Tasarım Bölümünde eğitimini sürdürüyor. Aleyna Şen 2018 yılından bu yana Youtube’da aktif bir şekilde video paylaşımında bulunuyor. Şen, bir zamanlar babasının işinin yurt dışında olması sebebi ile yurt dışına gitmiş ve sonrasında da kısa bir süre eğitim amacıyla da yine yurt dışına çıkarak İngiltere'de eğitim için kaldı.

Vücudunun çeşitli yerlerinde 21 tane dövme bulunmaktadır. Aralarının çok sıkı ve iyi olduğu kendisinden büyük bir ablası olan Şen'in babası kimya mühendisidir. Güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Zeynep Aleyna Şen'in gözleri koyu kahverengi ve saçları sarıdır, ayrıca genç YouTuber İstanbul – Suadiye'de ailesi ile birlikte oturuyor.

ZEYNEP ALEYNA ŞEN BOYU VE KİLOSU NE?

Zeynep Aleyna Şen'in boyu 1,65 cm kilosu 55 Kg ve burcu ise yengeçtir.

Sol Yanım'ın Nil'i Deniz Barut kimdir? Deniz Barut kaç yaşında, nereli? Hangi dizilerde oynadı?

Sol Yanım Selim kimdir? Sol Yanım'ın Selim'i Tolga Mendi kaç yaşında?

Sol Yanım'ın Serra'sı Özge Yağız kimdir? Özge Yağız kaç yaşında, nereli?

<p>24 TV Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel, Ankara'nın gündemini ve siyasette yaşanan son gelişmeleri

Restoran ve kafelerde son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Ocak 2021)

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin Erzurum Olağan Kongresi'ne canlı bağlantı ile katıldı