• $7,5071
  • €9,0596
  • 443.243
  • 1545.05
21 Nisan 2020 Salı 10:46 | Son Güncelleme:

Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız'dan veda paylaşımı!

Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız'dan veda paylaşımı!

Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat veren oyuncu Özge Yağız, ayrılık iddialarını doğruladı. Diziye veda ettiğini açıklayan Yağız, ayrılık sebebini de açıkladı.

23 yaşındaki oyuncu Özge Yağız, Yemin dizisindeki başarılı performansı ve güzelliğiyle adından söz ettiriyordu. Hayat verdiği Reyhan karakteriyle gönüllere taht kuran Yağız, son olarak hakkında çıkan ayrılık iddialarını doğruladı.

Hayranlarını üzen haberi Instagram hesabından duyuran güzel oyuncu, şu sözleri paylaştı:

'ANLAŞMAM BİTTİĞİ İÇİN AYRILIYORUM'

"Benim naif Reyhan’ım... İçine sayısız tecrübe sığdırdığım güzel bir yolun başlangıcıydın sen. Ağladın, güldün, heyecanlandın, sinirlendin, bağırdın ve her haline kucak açan bu güzel insanları kazandın. Yemin gibi bir yuvada yaşadın yollarının hep kesişmesini isteyeceğin insanlar, ekip arkadaşları kazandın. Evlerin kızı, yüreklerin dağlar kızı Reyhan’ı oldun. Çok şükür sevginizi, desteğinizi hissederek yine sizler için çok güzel işlerin içinde olmak ümidiyle yalnızca anlaşmam bittiği için ayrılıyorum. İyi kötü bütün yorumlarınızla öğrettiğiniz, öğrettirdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Hep var olun, var olun ki kusursuz olamasak bile sahip olduğumuz her kusurdan bir nebze arınalım. Gönlümüze su serpen sözünüzü, yok artık dedirten gücünüzü, dünyada ki bütün çirkinlikleri güzelleştiren gözünüzü, özünüzü, sizleri çok seviyorum. Nice kavuşmalarımız olsun, sürçülisan ettiysek affola..."

ÖZGE YAĞIZ KİMDİR?

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adını sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat verdi. Flaş bir kararla diziden ayrılan Özge Yağız, 1.69 metre boyunda, 52 kilo ve Koç burcudur.

Özge Yağız’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Yemin (Reyhan) (TV Dizisi)

2017 – Adını Sen Koy (Zeliha) (TV Dizisi)

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'den heyecanlandıran paylaşım!

Kuruluş Osman'a sürpriz transfer! Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız Kuruluş Osman'a mı katılıyor?

Acun Ilıcalı'nın keyfi yerinde! Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile fotoğrafını ilk kez paylaştı

<h3>Akşam Gazetesi Spor Editörü Şafak Gözmen 2021 yılının ilk derbisini Akşam TV izleyenleri için&nb

Beşiktaş - Galatasaray Maç Yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Beyaza bürünen İstanbul'dan kar manzaraları