• $8,5543
  • €10,1553
  • 497.279
  • 1360.75
30 Mayıs 2021 Pazar 11:01 | Son Güncelleme:

Vahdet Vural kimdir, kaç yaşındadır? Vahdet Vural nerelidir?

Vahdet Vural kimdir, kaç yaşındadır" Vahdet Vural nerelidir"

Seyircisine muhteşem konuklarıyla keyif dolu bir gece yaşatmaya hazırlanan İbo Show'un bu haftaki konukları arasında Vahdet Vural da yer aldı. Vahdet Vural kimdir, kaç yaşındadır? Vahdet Vural aslen nereli? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından merak ediliyor. Vahdet Vural ilk kasedini 1973 yılında müzik piyasasına sürmüştür. Bu kaset memleketi Adana'da satış rekorlarına ulaşmış ancak istediği satış grafiğini İstanbul'da sağlayamamıştır. İşte hakkında merak edilenler..

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya'nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı İbo Show'da bu haftaki konuklar arasında yer alan isimlerden biri de Vahdet Vural oldu. Vahdet Vural kimdir, kaç yaşındadır? Vahdet Vural aslen nereli? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Vahdet Vural, 1 Ocak 1956 tarihinde Adana'da doğmuştur. Babası rençperlik yapan Vahdet Vural'ın 7 kardeşi vardır....

VAHDET VURAL KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Sanatçı Vahdet Vural 1956 yılında dünyaya gelmiştir. 7 kardeşli bir ailenin evladı'dır. Babası geçimlerini sağlayabilmek için reçberlik yapmıştır. Kendiside hem okumuş, hemde ailesine katkıda bulunabilmek için marangoz olarak çalışmıştır.

Hayallerini gerçekleştirebilmek için İstanbul'a gitmiş ve ilk kasedini 1973 yılında müzik piyasasına sürmüştür. Bu kaset memleketi Adana'da satış rekorlarına ulaşmış ancak istediği satış grafiğini İstanbul'da sağlayamamıştır.

1978 yılında İzmir Fuarı'nın gazino patronlarından olan Hüseyin Cevahir Vahdet Vural'a Hülya Koçyiğit'inde sahne aldığı gazino'da alt kadroda kendisine yer vermiş ve kapılar kendisi için sonuna kadar açılmıştır.

Bu dönemden itibaren İstanbul'da bir çok gazino'da sahne ve geçmişten günümüze toplam 35 kaset ile birlikte 19 sinema filminde rol almıştır. Evli ve bu evliliğinden dört evladı olan Vahdet Vural baba tarafından aslen Adana'lıdır.

Geçmiş yıllarda rol aldığı sinema filmleri ise Kader Diyelim, Onlar Da Sevdiler, Gözlerden Kalbe, İftira, Batak, Ayrılık, Aşkın Gözyaşları, Yara ve dahasıı..

Gökhan Tepe kimdir, kaç yaşındadır? Gökhan Tepe aslen nereli, evli mi?

Burcu Güneş kimdir, kaç yaşında? Burcu Güneş aslen nereli, hiç evlendi mi?

Hakkı Bulut kimdir, kaç yaşındadır? Hakkı Bulut aslen nereli, eşi kimdir?

Mine Koşan kimdir, kaç yaşında? Mine Koşan aslen nereli, kaç kez evlendi?

  • Vahdet Vural kimdir
  • Vahdet Vural kaç yaşında
  • Vahdet Vural aslen nereli
  • Vahdet Vural evli mi
  • Vahdet Vural yaşı
  • Vahdet Vural şarkıları
<p>Bylock'un lisans sahibi David Keynes'in haziran ayında geldiği İstanbul'da tutuklandığı ortaya çı

Bylock'un sahibi teslim oldu

Düzce'de asırlık ağaç caddeye devrildi

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 4 ayrı noktada orman yangını meydana geldi

Elazığlı girişimci atıl durumdaki otobüs ve minibüsleri karavana dönüştürüyor