• $8,6802
  • €10,3852
  • 497.726
  • 1408.8
30 Mayıs 2021 Pazar 11:04 | Son Güncelleme:

Burcu Güneş kimdir, kaç yaşında? Burcu Güneş nereli, hiç evlendi mi?

Burcu Güneş kimdir, kaç yaşında" Burcu Güneş nereli, hiç evlendi mi"

Star Tv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen müzik ve eğlence programı İbo Show'un bu haftaki konukları yine çok konuşulacak. İbo Show konukları arasında yer alan isimlerden biri de Burcu Güneş oldu. Burcu Güneş kimdir, kaç yaşında? Burcu Güneş aslen nereli, hiç evlendi mi? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından merak konusu oldu. Burcu Güneş, 12 Ağustos 1975 tarihinde İzmir Alsancak'ta dünyaya gelmiştir. İlk bestesini 12 yaşında yapmıştır. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Cumartesi akşamlarının eğlencesi İbo Show'da bu hafta yine birbirinden iddialı konuklar yer aldı. Bu isimlerden biri de Burcu Güneş oldu. Burcu Güneş kimdir, kaç yaşında? Burcu Güneş aslen nereli, hiç evlendi mi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Burcu Güneş, 1975 doğumludur. 2001 yılında TAÇSAV tarafından "İdeal Türk Genç Kızı" seçilen ve müzik kariyerine gitarist olan babasına vokal yaparak adım atan Burcu Güneş hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik...

BURCU GÜNEŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Burcu Güneş, 12 Ağustos 1975 tarihinde İzmir Alsancak'ta dünyaya gelmiştir. İlk bestesini 12 yaşında yapan, ilk sahne deneyimini ise 13 yaşında babasına vokal yaparak yaşayan Burcu Güneş, babası ile kurdukları dio, trio ve orkestralarla, büyük otellerde ve tatil köylerinde caz ve pop müzik şarkıları söylemiştir. O dönemde "Zenci Gırtlaklı Beyaz Kız" olarak da anılan Güneş, 18 yaşında, İzmir 9 Eylül Devlet Konservatuvar Müdürü Prof. Müfit Bayraşa'dan şan, artikülasyon ve solfej dersleri almıştır.

Dünyaca ünlü klasik piyanist Burçin Büke'ye söz ve bestelerini dinletmesi ile profesyonel hayata adım atan Burcu Güneş, 1998 yılında Garo Mafyan, Nino Varon, Tanju Arıkan ve ekibiyle ilk albümü Aşk Yarası'nı piyasaya sürdü. Albümde yer alan 4 şarkının sözünü kendisi yazdı. Yine albümden "Alimallah" ve "Yaşadık Bitmedi" isimli şarkıları Fransa'da compilation bir albümde yer aldı.

2001 yılında Tılsım adlı ikinci albümünü piyasaya sürdü. Ayna'nın solisti Erhan Güleryüz'e ait "Biz Aşkı Meleklerden Çaldık" adlı şarkısı bu albümde yer aldı. Albüm 2001 yılında 1 milyon tirajını geçerek o yılın en çok satan pop albümlerinden oldu. Üçüncü albümü "Ay Şahit"i 2004 yılında çıkardı. Albümde Nazan Öncel, Fettah Can, Aysel Gürel ve Selami Şahin gibi isimlerle de çalıştı. Mert Ekren'in "Sahilden" adlı şarkısında Ceza ile featuring yaptı. Aynı yılda Neredesin Firuze adlı sinema filminde ve soundtrack albümünde "Gaip Yol" adlı şarkıyla yer aldı. Ay Şahit uzun süre müzik listelerinin üst sıralarında yer aldı.

2006 yılında prodüktörlüğünü kendisinin yaptığı "Ben Ateş Ben Su" adlı albümünü çıkardı. 2008 yılında 3 Hürel Sonsuza Kadar adlı albümde, 3 Hürel'in "Yorgunum" adlı şarkısını yorumladı. 2009 yılında Sihirbaz adlı beşinci albümünü çıkardı. 2011'de sözü ve müziği Eflatun'a ait olan "Oflaya Oflaya" adlı single çalışmasını piyasaya süren Burcu Güneş'in 2013 yılının Şubat ayında, altıncı stüdyo albümü Gül Kokusu müzik marketlerdeki yerini aldı.

Birçok radyo ve reklam jingle'ı da seslendiren Burcu Güneş, bugüne kadar Türkiye ve Avrupa genelinde 450'yi aşkın konser gerçekleştirdi. Hayvan haklarına olan duyarlılığı ile de tanınan Burcu Güneş, Aslan burcudur.

Gökhan Tepe kimdir, kaç yaşındadır? Gökhan Tepe aslen nereli, evli mi?

Vahdet Vural kimdir, kaç yaşındadır? Vahdet Vural aslen nereli?

Mine Koşan kimdir, kaç yaşında? Mine Koşan aslen nereli, kaç kez evlendi?

Hakkı Bulut kimdir, kaç yaşındadır? Hakkı Bulut aslen nereli, eşi kimdir?

  • Burcu Güneş kimdir
  • Burcu Güneş kaç yaşında
  • Burcu Güneş aslen nereli
  • Burcu Güneş hiç evlendi mi
  • Burcu Güneş sevgilisi
  • hakan kutal kimdir
<p>Bu 2 yılda aklınızda neler kaldı? İşte İmamoğlu'nun İstanbulluların unutmayacağı hezimetleri...</

İBB Başkanı İmamoğlu sınıfta kaldı

Hassas Güdüm Kiti-82 (HGK-82) Teslimat Töreni'nden kareler

Survivor 2021 yarı finale kalan isim Ayşe Yüksel oldu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (24 Haziran 2021)