• $ 5,8854
  • € 6,5826
  • 241.475
  • 96.142
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Tuba Osmanlı belgeselinde  

Tuba Büyüksütün, Fatih Sultan Mehmet’in hayatının anlatılacağı 'Osmanlı Yükseliyor' adlı belgeselde oynayacak. Büyüküstün, Mara Hatun karakterini canlandıracak.    

x

Tuba Büyüküstün iki senelik aradan sonra izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor... En son Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte oynadığı ‘Cesur ve Güzel’ adlı diziyle ekranda olan Tuba Büyüküstün, bu kez digitalde sevenleriyle buluşacak. Güzel oyuncu, ‘Ottoman Rising’ (Osmalı Yükseliyor) adlı 6 bölümlük mini belgeselde kamera karşısına geçecek. Osmanlı Devleti’nin yükselme dönemini ve Fatih Sultan Mehmet’in hayatını konu alacak dizide Büyüküstün, Fatih Sultan Mehmet’in üvey annesi olarak bilinen Mara Hatun'u canlandıracak. Cast çalışmalarının henüz tamamlanmadığı projede Büyüküstün'ün partneri merak konusu oldu. Diziyi Karga Seven Pictures’ın kurucu ortaklarından Emre   Şahin yönetecek. 

FETHİN KİLİT İSİMLERİNDEN: MARA HATUN

Sırbistan Prensesi Mara, 14 yaşında Sultan Murad'la siyasi amaçla evlendirilmiştir. Mara, Fatih Sultan Mehmet'e üvey annelik yapmıştır. Sultan Murad'ın ölümüyle tahta geçen Fatih Sultan Mehmet, Mara'nın bilgisinden her daim yaralarlanmıştır. Osmanlı'ya ve Mehmed'e olan bağlılığı, Mara'yı fetihe giden yolda önemli bir figür haline getirecektir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Fransızların lezzetli tarifi Kuşkonmazlı Keçi Peynirli Omlet tarifiyle karşınızdayız. Afiyet Olsun..

Kuşkonmazlı Keçi Peynirli Omlet Tarifi

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Argo kavgası bitti

Buzdolabından yaptıkları saldan gölete düşen 2 kişi öldü