• $7,745
  • €9,1925
  • 418.346
  • 1530.27
05 Aralık 2020 Cumartesi 23:49 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk'tan Derin'i Melis Sezen'li set pozu!

Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk'tan Derin'i Melis Sezen'li set pozu!

Sadakatsiz dizisinin yıldızı Caner Cindoruk'tan yeni paylaşım... Son dönemin iddialı yapımlarından olan Sadakatsiz'de Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk aynı dizide Derin'e hayat veren Melis Sezen ile birlikte yer aldıkları set karesini paylaştı, takipçilerinden yine tam not aldı.

Cansu Dere ve Melis Sezen ile Sadakatsiz adlı dizide başrol oynayan Caner Cindoruk'tan yeni paylaşım... Yayınlandığı ilk günden itibaren ekranları kasıp kavuran Sadakatsiz dizisinde Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk aynı dizide Derin karakterine hayat veren Melis Sezen ile setten bir karesini paylaştı. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı story paylaşımı büyük ilgi gördü. 

Sadakatsiz ile ekranlara dönen ve hayranları tarafından merak edilen 40 yaşındaki oyuncunun siyah-beyaz olarak sevenlerine sunduğu o paylaşım işte karşınızda...

AŞK MI GURUR MU?

Caner Cindoruk 'Sadakatsiz'de Asya rolünü oynayan Cansu Dere ile evli bir çifti canlandırırken Melis Sezen, Caner'in dizideki adıyla Volkan'ın yasak aşkı olarak karşımıza çıkmıştı. 

Öte yandan yapımda Derin karakterini canlandıran Melis Sezen, yakın bir zamanda konuk olduğu bir programda hayranları tarafından kendisine sosyal medyadan yöneltilen "Aşk mı gurur mu?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

Benim için kesinlikle 'gurur' derim ama dediğim gibi büyük konuşmayı sevmediğim için istisnai durumlarda. Bazen insan en başında aşka, duyguya, kendini çok kaptırır, bir seferlik gururunu kenara atabiliyor. Belki bir seferliğine, yok ya gurur sanırım. Dediğim gibi büyük konuşmuyorum, istisna olabilir. Değecek bir şey ise olabilir. Değecek bir şey de hayırlısı.

Bir Başkadır'ın Meryem'i Öykü Karayel ile Can Bonomo çiftinden yeni poz

Gökçe Bahadır'ın son paylaşımına beğeni yağdı... Ünlü oyuncu güzelliğiyle büyüledi

Can Yaman Pasha Fencer-Savaşçı Paşa oyununun Türkiye ve Ortadoğu yüzü oldu

<p>Cumhurbakanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye - ABD ilişkilerine dair açıklamalarda bulundu. Kal

'NATO savunma sistemine entegre edilmeyecek'

Şans eseri ölümden dönen insanlar

ABD'nin Yunanistan'a hibe edeceği silahlar! İşte o liste

Adana'da yanan ormanlık alanlar tekrar ağaçlandırılmak üzere hazırlanıyor