• $7,4713
  • €9,0084
  • 438.925
  • 1524.49
11 Kasım 2020 Çarşamba 17:50 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar'ın bu hali şoke etti!

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar'ın bu hali şoke etti!

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar'ın eski halini görenler şoke oldu. Şimdilerde başarılı oyunculuğu ile fırtınalar estiren Merve Dizdar 1993 yılına ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

TRT1'in reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı'nda Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar bu halini görenler gözlerine inanamadılar. Başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren Merve Dizdar önlüklü fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.

34 yaşındaki Dizdar, önlüklü fotoğrafını ınstagram sayfasında "Yıl 1993. İlkokul birinci sınıf. Üzerimde “seneye de giyerim” (beş sene giydim) önlüğümle ilk gün heyecanını, mutluluğunu yaşıyorum" notuyla paylaşmıştı.

İşte o paylaşım;

Dizdar yeni sezonda rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı takıntılı genç kız Gülben karakteriyle fırtınalar estiriyor.

MERVE DİZDAR KİMDİR?

Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 yılında İzmir'de doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü'nden mezun olan Merve Dizdar Kadir Has Üniversitesi'nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapmıştır. Tiyatro kariyerine Semaver Kumpanya ile başlayıp. Craft Tiyatro'da devam etmektedir. İlk sinema deneyimi "Bir ses böler geceyi" filminde, Cem Davran ile yapan Dizdar, Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane Üniversite’de gibi başlıca dizilerin yanı sıra, son olarak Beş Kardeş dizisiyle seyircileriyle buluşmaktadır. Ayrıca TRT ÇOCUK kanalında Arkadaşım Bıdı ve 23 Nisan şenliğe doğru adlı çocuk programlarının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Masumlar Apartmanı'nda izleyici senaryoya müdahale etmek istiyor!

MERVE DİZDAR EŞİ KİM?

Merve Dizdar, 2018 yılında Çok Güzel Haraketler Bunlar 2'de 'Açın kapıyı' repliği ve 'Azeri Hoca' tiplemeleri ile büyük alkış alan oyuncu Gürhan Altundaşar ile evlendi.

Masumlar Apartmanı zirveyi kimseye bırakmıyor!

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah pozlarıyla sosyal medyayı salladı

<p>Türk savunma sanayisi şirketi HAVELSAN kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer risklerin tespi

İHA'lara 'milli' dokunuş: Kimyasal riskleri de tespit edecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış