• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
11 Kasım 2020 Çarşamba 10:49 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı zirveyi kimseye bırakmıyor!

Masumlar Apartmanı zirveyi kimseye bırakmıyor!

TRT1'in yeni dizisi Masumlar Apartmanı reyting listelerini alt üst etti. Yayınlandığı ilk günden itibaren dizi zirveyi kimseye bırakmıyor. Dizinin tüm kategorilerde açık ara birinci olması hiç de şaşırtıcı bir sonuç değil. Başladığı günden bu yana müthiş bir performans sergileyen dizide, karakterlerin iç yüzleri ortaya çıktıkça, hikayeleri derinleştikçe izleyicinin heyecanı da oldukça artıyor.

Salı akşamları TRT1 ekranında yayınlanmakta olan Masumlar Apartmanı dizisi reyting listelerinde zirveyi kimseye bırakmıyor. Yayınlandığı ilk günden beri reyting başarısı elde eden Masumlar Apartmanı yeni bölümleri büyük bir merakla bekleniyor. Dizide Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar başrolde oynuyor.

10 Kasım Salı akşamı yayınlanan yapımların reyting sonuçları geldi. Masumlar Apartmanı, gücünü artırarak sürdürüyor. Adeta reytinglerde coştu demek yerinde olur… Hikayenin de çok iyi ilerlemesi ile izleyicilerin ilgisini hiç kaybetmemesi önemli bir gelişme.

Tüm gruplarda birinci olan dizi 10.6 ile 14.6 arasında reytingler elde ederek, bu sezonun en başarılı yapımı olduğunu bir kez daha kanıtladı. TRT1 dizisi bu kadar iyi performans gösterirken 6. sezonunu yaşayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yine çok iyi sonuçlar aldığını hatırlatmak lazım…

10 KASIM SALI 2020 REYTİNG SONUÇLARI

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

AB REYTİNG SONUÇLARI

ABC REYTİNG SONUÇLARI

<h3>Süper Lig'in 20. haftasında Fatih Karagümrük ve Beşiktaş karşı karşıya geldi. Maç Kara Kartal'ın

Beşiktaş-Karagümrük maç yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gaziantep'te tır kazası! Yol trafiğe kapandı

İHA fabrikası Ankara'da üretime başladı