• $7,48
  • €9,0388
  • 442.022
  • 1556.77
05 Ocak 2021 Salı 09:34 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman 41.yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Kuruluş Osman'da bu hafta Türklerin 'Kozmik Oda'sı açılıyor!

Kuruluş Osman 41.yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Kuruluş Osman'da bu hafta Türklerin 'Kozmik Oda'sı açılıyor!

Kuruluş Osman dizisi 41. yeni bölüm için 2. fragman yayınlandı. İkinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi ören ve reytinglerin zirvesinde yer alan Kuruluş Osman'ın 6 Ocak Çarşamba saat 20:00'da Atv'de ekrana gelecek 41'inci bölümünde, Osman Bey, Türk kağanlarından Kayı beylerine gelen emanetlerin saklandığı Kozmik Oda'nın kapılarını açacak. İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve sürpriz gelişmeler...

Kuruluş Osman dizisi yine nefeskesen bir bölüm ile Atv ekranlarında izleycisiyle buluşacacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Kuruluş Osman'ın 41'inci bölümünde, Osman Bey, Türk kağanlarından Kayı beylerine gelen emanetlerin saklandığı Kozmik Oda'nın kapılarını açacak. İşte Kuruluş Osman dizisi 41. yeni bölüm fragmanında yaşananlar...

Kayı beyi seçilmesinin ardından beylik emanetlerini teslim alan ve babası Ertuğrul Bey'in kılıcını kuşanan Osman Bey, Bamsı Bey'den emanetlerin yalnızca bunlarla sınırlı olmadığını bilgisini almıştı. Türk hükümdarlarından Kayı beylerine kalmış ulu emanetlerin saklandığı ve Bamsı Bey taraından korunan Kozmik Oda'daki belgelerde hangi bilgilerin yer aldığı, 'Kuruluş Osman' izleyicileri tarafında sosyal medyada yoğun bir şekilde tartışılıyor.

Oğuz Kağan ve diğer Türk kağanlarından emanet, Büyük Türk hakanlığının yeniden doğması için kritik öneme sahip bu belgeler, 41'inci bölümünde Bamsı Bey tarafından Osman Bey'e teslim edilecek.

Osman Bey, 'Kozmik Oda'daki belgelerde hangi kritik bilgilere ulaşacak? Papa'nın ajanları belgelere ulaşmak için nasıl bir plan kuracak? Bamsı Bey, 'Kozmik Oda'yı korumak için ne yapacak? Osman Bey, elde ettiği belgelerle uç bölgesinin kaderini nasıl değiştirecek?

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ 41. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait, genel yönetmenliğini Metin Günay'ın başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman, Atv ekranlarında Çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Kuruluş Osman dizisi 41. yeni bölüm fragmanı: Oba'da gerilim artarken Osman bey nasıl bir karar alacak?

Kuruluş Osman'da dikkat çeken ayrıntı! Ertuğrul Gazi'nin ölümü ile at kuyruğu neden bağlandı?

Kuruluş Osman'da Ertuğrul Bey'in ölümü geceye damga vurdu! Gözyaşları sel oldu

Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit kimdir, kaç yaşında? Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen kim, nereli?

<p>Peki, 65 yaş ve engelli maaşlarına ne kadar zam yapıldı? Çalışma hayatı ne zaman normale dönecek?

65 yaş ve engelli maaşlarına ne kadar zam yapıldı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Beyaza bürünen İstanbul'dan kar manzaraları