• $9,2225
  • €10,7542
  • 529.035
  • 1432.8
26 Mayıs 2021 Çarşamba 15:58 | Son Güncelleme:

Kanye West hızlı çıktı! Irina Shayk ile aşk yaşadığı iddia edildi

Kanye West hızlı çıktı! Irina Shayk ile aşk yaşadığı iddia edildi

ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian ile olan evliliğini noktalamak için hazırlanan Kanye West hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Kanye West ve Irina Shayk flörtleşmeye başladı. Kim Kardashian'ın Kanye West'in daha boşanmadan adının aşk haberlerine karışmasına ne tepki vereceği merak konusu oldu.

Kim Kardashian ile 2014 yılında evlenen ve boşanma kararı alan dünyaca ünlü rapçi Kanye West'in evliliği bitmeden yeni bir ilişki yaşamaya başladığı öne sürüldü. Kanye West'in ünlü model Irina Shayk ile birliktelik yaşadığı magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı.

'DeuxMoi' adlı Instagram hesabı yaptığı paylaşımların ardından iddialar gündeme geldi. Bir sosyal medya kullanıcısının 'Kanye West, şimdi gizlice Irina Shayk, namı diğer Bradley Cooper'ın bebeğinin annesiyle çıkıyor' mesajı ise ortalığı karıştırdı.

Irina Shayk, 2010 yılında West'in "Power" müzik videosunda yer almış ve bu video ünlü modelin şöhret basamaklarını hızlı çıkmasında etkili olmuştu. West ile Shayk, 2012 Paris Moda Haftası'nda da birlikte eğlenirken görülmüştü.

Çıkan aşk haberlerinin ardından Kanye West'in boşanma aşamasında olduğu Kim Kardashian'ın vereceği tepki merak edilmeye başlandı.

<p>Türkiye'nin attığı önemli adımlar  dünya medyası tarafından yakından izleniyor. Birçok ünlü düşün

“Türkiye yükselen ağır sıklet”

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor