İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.5709
  • 5.4057
  • 190.34
  • 103.003
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Ezgi Sertel eşi Ozan Çobanoğlu kimdir kaç yaşında? Aslı Turanlı kimdir?

Ezgi Sertel Ozan Çobanoğlu ile ilgili çıkan haberler magazin gündeminde yer aldı. Ezgi Sertel’in eşi Ozan Çobanoğlu kimdir kaç yaşında? Aslı Turan kimdir sorularının cevabı araştırılıyor. Vatandaşlar merakla Ezgi Sertel ve eşi ile ilgili haberleri takip ediyorlar. Bir yemek programı ile tanınan başarılı sunucu Sertel ve Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Çobanoğlu geçen yıl dünya evine girmişti. Sertel’i görenler, Ezgi Sertel nasıl zayıfladı sorusunu sormaya başlamışlardı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar'ın Hakan komiseri Ozan Çobanoğlu, diziye yeni katılan Aslı Turanlı'yla Etiler'de görüntülendi. Çobanoğlu'nun eşi sunucu Ezgi Sertel'in ne diyeceği merak konusu oldu. Ezgi Sertel 1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Detaylara haberimiz içerisinden ulaşabilirisiniz.

x

Ezgi Sertel Ozan Çobanoğlu kimdir, Aslı Turanlı kimdir sorularının cevabı araştırılıyor. Vatandaşlar Ezgi Sertel ve eşi Ozan Çobanoğlu ile ilgili çıkan haberleri yakından takip ediyorlar. Vatandaşlar merakla Ezgi Sertel ve eşi ile ilgili haberleri takip ediyorlar. Bir yemek programı ile tanınan başarılı sunucu Sertel ve Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Çobanoğlu geçen yıl dünya evine girmişti. Sertel’i görenler, Ezgi Sertel nasıl zayıfladı sorusunu sormaya başlamışlardı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar'ın Hakan komiseri Ozan Çobanoğlu, diziye yeni katılan Aslı Turanlı'yla Etiler'de görüntülendi. Çobanoğlu'nun eşi sunucu Ezgi Sertel'in ne diyeceği merak konusu oldu. Çobanoğlu masadan kalkarak ağacın arkasına saklanmaya çalışırken, Turanlı ise gazetecilere "Arkadaşlar, biz diziden arkadaşız. Ozan evli, yanlış anlaşılabilir" diye seslendi.

Ezgi Sertel 1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Detaylara haberimiz içerisinden ulaşabilirisiniz.

EZGİ SERTEL'İN EŞİ ALDATIYOR MU?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar'ın Hakan komiseri Ozan Çobanoğlu, diziye yeni katılan Aslı Turanlı'yla Etiler'de görüntülendi. Çobanoğlu'nun eşi sunucu Ezgi Sertel'in ne diyeceği merak konusu oldu.

Baş başa şarap içen ikili, flaşlar patlayınca panik oldu. Çobanoğlu masadan kalkarak ağacın arkasına saklanmaya çalışırken, Turanlı ise gazetecilere "Arkadaşlar, biz diziden arkadaşız. Ozan evli, yanlış anlaşılabilir" diye seslendi.

Fotoğrafları sildirmeye çalışan ikili, haber yapılmaması için büyük uğraş verdi.

'OZAN EVLİ, YANLIŞ ANLAŞILABİLİR

Aslı Turanlı, habercilere “Arkadaşlar biz diziden arkadaşız. Ozan evli, yanlış anlaşılabilir” diyerek fotoğrafların silinmesini istedi.

EZGİ SERTEL KİMDİR?

Ezgi Sertel 1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde doğdu.[1] İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2007 yılında Samanyolu TV'de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle geniş çevrelerce tanınmıştır. Daha sonra Tek Türkiye dizisinden ayrılmıştır.2006 yılında yayına giren Yapmurdan Sonra adlı dizide Leyla öğretmen karakteriyle izleyici karşısına geçmiştir. Oyunculuğun yanı sıra Sunuculukta yapan Ezgi Sertel Show TV'de yayınlanan Lezzet Haritası isimli programla Anadolu'da birçok şehri dolaşarak o şehrin yemeklerini ve kültürünü tanıtmıştır.[2] Halen Star TV'de aynı programla sunuculuğa devam etmektedir.

OZAN ÇOBANOĞLU KİMDİR?

Ozan Çobanoğlu 6 Şubat 1980; Arpaçay, Kars doğumlu Türk oyuncu. Murat Çobanoğlu'nun oğludur.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden 2004 yılında mezun olmuştur. İzmir ve Ankara Devlet Tiyatroları'nda görev aldıktan sonra 2005 yılından itibaren Konya Devlet Tiyatroları'nın kadrolu elemanıdır. Samanyolu TV de Tek Türkiye dizisinde başrol oyuncu olarak görev aldı. 

ASLI TURANLI KİMDİR?

İlk olarak Kim Milyoner Olmaz İster Yarışması’nda ekranlarda görüntülenmiştir. 20’li yaşlardadır. Verdiği bir röportajda ailesinin ve arkadaşlarının ona 'Şeker Kız' diye seslendiğini ve yüreği oyunculuk aşkıyla dolu olduğunu, dizilerdeki genç kız rollerinde hep aynı yüzleri izlemekten bıkanlar için kolları sıvadığını söylemiştir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Erzurum´da, şiddetli yağışın neden olduğu sel ve su baskını nedeniyle araç yollarda mahsur kaldı, bi

Karayolundaki göçük otomobili yuttu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

65 yaş aylığına 2. zam yolda

WhatsApp'ta 'grup görüntülü görüşme' dönemi

En Çok Okunanlar