• $ 5,834
  • € 6,5647
  • 239.163
  • 96.052
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

İmamoğlu için şarkı söylettiler! FETÖ kirli oyununa Afrikalıları alet etti

FETÖ, usulsüzlüklere sahne olan İstanbul seçimlerine ilişkin kirli algı operasyonuna bu kez Afrikalıları alet etti. Afrikalılara ‘İmamoğlu’na mazbata ver’ diye şarkı söyletip sosyal medya hesaplarından yaydılar.

x

İstanbul’daki seçimlere ilişkin usulsüzlüklerin ardından itiraz işlemleri devam ederken terör örgütü FET֒den kirli bir algı operasyonu geldi. Sosyal medyada yayılan bir görüntüde bazı Afrikalıların Ekrem İmamoğlu’na mazbata verilmesi için şarkı söylediği görülüyor. Videonun arkasında ise FETÖ var. 

FETÖ'nün 1996'da okul açmaya başladığı ve 'Türkçe Olimpiyatları' organizasyonuyla kirli emellerine alet ettiği Afrikalılar bu defa da Türkiye'deki seçim için FETÖ'cüler tarafından malzeme yapıldı. 

FETÖ'nün dünyada en faal olduğu yerlerin başında gelen Afrika'da çekildiği görülen videoda bir grup insanın 'Mazbatayı Ver' şarkısını söyledikleri görülüyor.

FETÖ'cülerin yönettiği sosyal medya hesabı @kacsaatolduson hesabından servis edilen video, terör örgütü FETÖ'nün kapatılan kanalı Samanyolu’nun sosyal medya hesabından haberleştirilerek servis edildi. 

 

FİRARİ FETÖ'CÜ USLU: CHP'YE İSTANBUL'U BİZ KAZANDIRDIK
Daha önce firari FETÖ'cü Emre Uslu, yaptığı Twitter paylaşımında, tarihe geçecek usulsüzlük skandallarına sahne olan seçim sonuçlarında FETÖ'nün parmağı olduğunu ima etmiş, CHP ve İmamoğlu'nun, FETÖ'nün 17-25 Aralık darbe girişimi sayesinde İstanbul ve Ankara'yı kazandığını ifade etmişti.

(Gunes.com)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi Akkaya Sokak’ta bir binanın çevresinde toprak kayması yaşandı. Binan

Kağıthane´de bina böyle çöktü

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Osmanlı usulü çarkla tespih yapıyor

5 yıl önce kurumaya yüz tutan Murat Nehri şimdi bambaşka