• $ 5,6489
  • € 6,3415
  • 259.291
  • 101849
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Başkan Recep Tayyip Erdoğan: Temizlik malzemeleri için de aynı tedbiri almaya başlayacağız

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Keçiören'de toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan, "Türkiye'de terör estirenlere karşı tedbirimizi aldık. İşte birçok noktada ucuz sebze meyve satışına başladık. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş durumda. Bununla kalmayacağız. Temizlik malzemeleri için de aynı tedbiri almaya başlayacağız. Oyunu hep beraber bozacağız. Bu terörü estirenlere müsaade etmeyeceğiz." dedi


Keçiören, Ankara sizi hasretle muhabbetle selamlıyorum. Bugün de toplu açılış törenimiz vesilesiyle siz komşularımızla hasret gidermeye dertleşmeye geldik. Açılışını yaptığımız eser ve hizmetlerin hayırlı olmasını diliyorum.

PATATES SOĞAN OYUNU...

"BU BİR TERÖR ESTİRMEYDİ, TEDBİRİMİZİ ALDIK VE FİYATLAR DÜŞTÜ"

Bu bir terör estirmeydi... Terör estirenlere karşı tedbirimizi aldık. İşte birçok noktada ucuz sebze meyve satışına başladık. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş durumda.

TEMİZLİK MADDELERİNDE DE AYNI TEDBİRLERİ ALACAĞIZ

Bununla kalmayacağız. Temizlik maddeleri için de aynı tedbiri almaya başlayacağız. Oyunu hep beraber bozacağız. Bu terörü estirenlere müsaade etmeyeceğiz.

CHP KİMİNLE KOL KOLA?

CHP'nin bir özelliği var. Kiminle el ele? HDP, İYİ Parti, Saadet ve FETÖ! Bunların zillet ittifakı var. İllet ittifakı var. Bizim de Cumhur ittifakımız var. Biz 15 Temmuz'a karşı darbe girişiminde bulunanlara karşı biz birleştik. Orada CHP var mıydı? Yoktu. Diğerleri var mıydı? Yoktu.15 Temmuz'da "Bana da haber verseydiler gelirdim" diyor. Milyonlar sokağa çıkmış. Özel davet bekliyor beyefendi.

Ankaralılar siyaset mühendisliklerine pirim vermez. Birikime tecrübeye bakar. Bunların hepsi de Mehmet Özhaseki kardeşimi, Altınok kardeşimi tarif eden vasıflardır. Ankaralı kardeşlerimin karşısına mecburiyetten değil, memnuniyetle oy vereceği ve verdiği her oyun karşılığını icraat olarak alacağı aday ve adaylar çıkardık. Bu metin Sabah.com.tr editörleri tarafından canlı yayından yazıya dökülmüştür.

Kalktılar defalarca denemiş başaramamış bir adayı çıkardılar. Ama AK Parti'nin adayları kendini ispat etmiş isimlerdir.

CHP BU ÜLKEYİ IMF KAPISINA MAHKUM ETTİ, BİZ KURTARDIK

CHP zihniyetinin bu ülkeye maliyeti büyüktür. Hala o dönemin yanlışlarının faturasını ödemeye devam ediyoruz. Bu ülkede IMF ile anlaşmaları kim yapmıştır? Kim süründürmüştür bu kapılarda Türkiye'yi CHP süründürmüştür. Peki Türkiye'yi IMF cenderesinden kim kurtardı? Biz kurtardık biz.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Kuzguncuk’ta tarihi bir evin kapısına fotoğraf çektirmek için gelen yeni evlenen çiftler, evin sa

Gelin ve Damatlardan Bıktı, Bu Yazıyı Astı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

YKS tercih kılavuzu yayında! İşte 2019 YKS tercih kılavuzu ve üniversite taban puanları

Özel güvenlik görevlisi maaşları ne kadar? Özel güvenlik görevlisi nasıl olunur?