HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,6732
  • 6,5672
  • 223.474
  • 98.466
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

AK Parti’de üst kurul çalışmaya başladı

AK Parti’de millete en iyi hizmeti sunacak AK kadrolar belirleniyor. Alt komisyondaki değerlendirmelerde belirlenen 2 bin 100 isim üst kurulun önüne gelecek.

x

Osman Nuri Cerit

24 Haziran seçimlerinde AK Parti’den milletvekili adayı gösterilecek AK kadroların belirlenmesine ilişkin çalışmada sona yaklaşıldı. 7 bin 340 aday adayının heyecanla beklediği kritik haftaya girildi. Mülakatlar için oluşturulan AK Parti Komisyonları da, aday adaylarına ilişkin raporlarını tamamladı. Edinilen bilgiye göre, temayül yoklaması ve mülakat süreci sonrası 2 bin 100 isim belirlendi. Bu isimler arasından listelere girecek 600 adayın belirlenmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Londra seyahatinden dönüşü bekleniyordu. Erdoğan’ın yurda dönmesiyle birlikte, listelere son şeklin verileceği üst kurul değerlendirme sürecine de geçildi. Liste oluşturulurken; özellikle milletin kabul edeceği ve destek vereceği adaylar kendilerine listelerde yer bulacak. Listelerde kadın ve 18-25 yaş arası genç isimlere daha fazla yer verilmesi bekleniyor.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Bursa´nın Mudanya ilçesinde çekicinin üzerine konmak istenen otomobil 2 metreden yere düştü. O anlar

Çekicinin Bursa´nın Mudanya ilçesinde çekicinin üzerine konmak istenen otomobil 2 metreden yere düştü. O anlar bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi. halatı koptu, düşen otomobil hasar gördü

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

WhatsApp’tan kullanıcılarına müjde

Ahtapot’un kolları Asya’yı hızla sarıyor!

En Çok Okunanlar