• $ 5,7584
  • € 6,3887
  • 277.213
  • 95371.3
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

'Bir gecelik' cinayeti

Fatih'te fuhuş yapmak için anlaştığı kadını boğarak öldürdüğü iddia edilen Necati F. Yakalandı. Şüphelinin öldürdüğü kadınla sabaha kadar birlikte olmak için anlaştığını ancak kadının gece yarısı gitmek istemesi üzerine cinayetin gerçekleştiğini söyledi.

HABER MERKEZİ

GÜNLÜK KİRALIK EVDE KADIN CESEDİ BULUNDU

Fatih, Şehremini Mahallesi Vezir Caddesi Ziya Gökalp Sokakta bulunan günlük kiralık evde önceki gün  meydana gelen olayda ihbar üzerine bir daireye giren polis, bir kadın cesedi ile karşılaştı. Adlı Tıp Kurumu’na götürülen kadının  Özbekistan uyruklu Musttrarly K. olduğu belirlendi. Hastanede yapılan inceleme de 43 yaşındaki kadının boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Bunun üzerine Cinayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Yapılan çalışmalarda ,kadının para karşılığı fuhuş yaptığı belirlendi. Polis, kadının cep telefonu kayıtlarından son olarak görüştüğü kişinin Necati F. olduğunu tespit etti. Zeytinburnu'nda bir eve yapılan baskında Necati F.(26) gözaltına alındı.

ANLAŞMAZLIK CİNAYETİ

Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şüpheli Necati F., olayla ilgili sorgulandı. Şüphelinin kadınla bin lira para karşılığı birlikte olmak için gecelik olarak anlaştığını belirterek “ Gece yarısına kadar birlikte olduk. Ancak gece yarısı bana gideceğini söyledi. Bende seninle sabaha kadar bin tlye anlaşmıştım dedim.” Dedi. Bunun üzerine aralarında tartışma çıktığını söyleyen Necati F., kadının boğazını sıktığını belirtti. Kadının bayılarak yere düştüğünü sandığını belirten  Necati F., amacının öldürmek olmadığını söyledi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli Necati F., adliyeye adliyeye gönderildi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Rusya Savunma Bakanlığı, S-300 Favorit hava savunma sistemini, füze saldırılarına karşı test etti

Rusya S-300´ü Füze Saldırılarına Karşı Test Etti

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Abant Gölü'nden daha büyük olacak... Doğaseverleri büyülüyor

Bir bölümü ziyarete açıldı turist akınına uğradı