• $ 5,9523
  • € 6,6384
  • 244.424
  • 94.498
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Dindarlık kisvesiyle taşeronluk yapılıyor

Erdoğan, yerel seçim ayarlı Derin Operasyona sert çıktı

x

Karadeniz turunu sürdüren Başbakan, binlerce AK Partili’ye seslendi: Eğer bu ülkeye el uzatan olursa, eğer bu ülkeyi karıştırmak için kirli tuzaklar kurulursa biz o elleri kırarız. Kirli ittifakı bozarız.

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’ın Karadeniz turu sürüyor. Önceki gün Ordu ve Samsun’da katıldığı toplu açılış törenlerinin ardından dün de Giresun’daydı.Başbakan’ın gündeminde yine yerel seçim ayarlı derin operasyon vardı. Sözlerini sertleştiren Erdoğan şunları söyledi: 

TUZAKLARA TAŞERON OLDULAR 

Geçen hafta kurulan tuzağın manası çok açık; huzuru, istikrarı bozalım, faizi yükseltelim, teröre can verelim ve daha çok kazanmaya devam edelim. Türkiye üzerinde oynanan kirli oyunları beraber alt üst edeceğiz. Birileri varsın kula tapmaya devam etsin. Bizim ubudiyet anlayışımızda kula kulluk yoktur. Şunu da dost düşman çok iyi bilsin. 

İTTİFAKI MİLLET BOZAR 

Eğer istiklalimize, eğer bu ülkeye el uzatan olursa, kirli tuzaklar kurulursa, biz evet o elleri kırarız. Ne yazık ki Türkiye içindeki birtakım örgütler de bu kirli tuzakta taşeron, maşa oldu, buna destek verdiler. Bu tezgahın değirmenine şu taşıdılar. Dindar kisvesi altında bazı zavallı örgütleri taşeron olarak kullanıp, maşa olarak kullanıp benim güzel ülkemde kaos oluşturmak istiyorlar. Millet bu ittifakı da bozar. 

ESKİ TÜRKİYE DEĞİLİZ 

Herkes haddini bilecek. Türkiye artık o eski Türkiye değil. Bunlar 27 Mayıs’ta 12 Eylül’de 28 Şubat’ta kaldı. Bu millet uyandı. Güçlendi, hiç kimse bu ülkeye diz çöktüremez. Tarih boyunca olmadı, bundan sonra da hiç kimse bu milletin boynuna altın lale takamaz. 

YOLSUZLUK KILIFI 

Oluşturmak istedikleri algıya sakın ha itibar etmeyin. Bir takım gazetelerin, bir takım ajanların hukuku çiğneyerek yayınladıkları görüntülere, fotoğraflara, attıkları manşetlere, kullandıkları dile, yaptıkları montajla sosyal medyadaki görüntülere asla aldanmayınız. Bu komplonun, bu tezgahın amacı başka. 

KİRLİ İTTİFAKIN ORTAĞI CHP

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Sosyal Sigortalar Kurumu Genel Müdürü olduğu döneme de işaret etti: Ne yazık ki Türkiye içindeki birtakım örgütler de bu kirli tuzakta maşa oldu, destek verdiler. Bu tezgahın değirmenine su taşıdılar. Şimdi ana muhalefetin genel müdürü çıkmış, buraya dikkat edin. Yargıdaki emniyetteki hukuksuzlukları savunuyor. Ve diyor ki “76 milyon sizin arkanızda. Ey genel müdür ama bu temizlerden değil. Bu Rahşan affıyla işi kurtardı. Ey ana muhalefetin genel müdürü, adını ağzıma almayacağım dedim ya. Yahu Silivri’deki mahkemeye hakaret eden bu genel müdür değil miydi? Silivri’ye gidip de kendi arkadaşlarını ziyaret etmek suretiyle, yargı da baskı oluşturmak isteyen kendisi değil miydi? Hakimlere savcılara hakaretler yağdıran bu genel müdür değil miydi? Nerede çete varsa, kirli örgüt varsa, CHP’yi onun yanında bulursunuz, onun arkasında bulursunuz. 

YOLSUZLUK KILIFI

Şu anda da yıllardır hakaret ettikleri işte bu çetenin arkasında saf tuttular. Bu kirli örgütün arkasında vagon oldu. Benim milletim bu kirli ittifakı affetmez. CHP yolsuzluk görmek istiyorsa yanı başındakilere baksın. CHP Genel müdürü yolsuzluk görmek istiyorsa, dosyasını raftan indirdiği şimdi de aday yapmaya çalıştıkları kişilere baksın. O kılıf biz o meselenin gereği neyse yaparız. Hiç merak etmeyin. 

BEDDUALAR SANDIĞA GÖMÜLECEK

FETHULLAH Gülen’in beddualarına da gönderme yapan Erdoğan, şöyle dedi: İnşaallah sizin o dualarınız, o bedduaları da sandığa gömecektir. 30 Mart artık Türkiye’nin kaderini ilgilendiriyor. 30 Mart Türkiye’nin mukaddes yolculuğunu, Türkiye’nin bağımsızlığını ilgilendiriyor. Allah’ın izniyle, sizin desteğinizle bugüne kadar birçok badireyi, tuzağı atlattık. İnanıyorum ki 30 Mart’ta birçok tuzağı yine bertaraf edeceğiz. 30 Mart’a kuduran faiz lobileri değil millet kazanacak. 

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Yeni bir şeyler üretme fikri, her zaman gelişimin önünü açar. Açılan üretim yolunda ise rekabetler d

Apple vs Samsung: Teknoloji Savaşı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Kayseri'de kan donduran an

Cenk Tosun sahada sert evde romantik