• $ 5,9523
  • € 6,6384
  • 244.424
  • 94.498
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

AK Parti‘nin ilk mitingi Erzurum‘da yapılacak

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk mitingi 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak.

x

Alınan bilgiye göre, AK Parti'nin 7 Haziran milletvekili seçimlerine  hazırlık kapsamında seçim kampanyası, milletvekili aday listesinin Resmi  Gazete'de yayımlanmasının ardından başlayacak. 
 
Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk  mitingi, 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak. AK Parti'nin ikinci mitingi, aynı gün  Sivas'ta düzenlenecek. 
 
Yetkililer, daha önce ilk mitingin Hakkari'de yapılacağının  duyurulduğunu ancak bu ilde gerçekleştirilecek mitingin, Hakkari'de yapımı devam  eden havalimanının açılış gününe denk getirilmesinin kararlaştırıldığını  bildirdi. 
 
Öte yandan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı, 15  Nisan'da Ankara Arena'da yapılacak. Davutoğlu, 16 Nisan'da da bakanlar ve AK  Parti MYK üyelerinin katılımıyla, AK Parti Seçim Stratejisi toplantısı düzenleyecek. Davutoğlu, 17 Nisan'da ise AK Parti 24. Dönem Milletvekilleri ve  eşlerine akşam yemeği verecek. 
 
Davutoğlu'nun ayrıca haftalık taslak programı kapsamında 17 Nisan'da  "Yeni Yargı Reformu Stratejisi Tanıtım Toplantısı"na katılması planlanıyor. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Yeni bir şeyler üretme fikri, her zaman gelişimin önünü açar. Açılan üretim yolunda ise rekabetler d

Apple vs Samsung: Teknoloji Savaşı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Kayseri'de kan donduran an

Cenk Tosun sahada sert evde romantik