• $ 6,7565
  • € 7,3722
  • 358.77
  • 92709.1
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Survivor 2020 kadrosunda şaşırtan tesadüf...Herkesin tanıdığı ünlü isimlerin akrabası çıktılar!

Survivor 2020 kadrosunda yer alan isimlerin açıklanmasının ardından heyecanla beklenilen yarışma dün akşam başladı. Survivor izleyiciler yarışmacılar arasında yer alan isimlerin hayatlarını merak ediyorlardı. Bu yıl Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı formatı ile ekrana gelen Survivor kadrosunda yer alan bazı yarışmacılar ünlü isimlerin akrabaları çıktılar.

Survivor 2020 ilk bölümü ile dün akşam ekrana geldi. İzleyiciler Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımında yer alan yarışmacıların nasıl bir performans sergileyeceğini heyecanla bekliyorlardı. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan yarışmacılar arasında yer alan bazı isimler herkesin tanıdığı ünlü oyuncuların akrabası çıktı. İşte Survivor 2020 kadrosunda yer alan yarışmacılar ile ilgili detaylar…

BARIŞ MURAT YAĞCI

Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir’de doğmuştur. Kiralık Aşk, Kocamın Ailesi ve Şevkat Yerimdar dizilerinin kadrosunda yer alan Barış Murat Yağcı, Birce Akalay’ın kuzenidir.

ERSİN KORKUT

Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile ekrandaki yıldızı parlayan Ersin Korkut 8 Kasım 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Korkut, Hakkari’de doğmuştur.  Yılmaz Erdoğan ile teyze çocuklarıdır.

TAYFUN ERDOĞAN

Tayfun Erdoğan, 4 Kasım 1991 yılında Bursa'nın Osmangazi ilçesinde doğmuştur. İlkokul ve ortaokul Bisaş İlkögretim Okulunda okudu. Bir döenm Bursaspor alt yapısında futbol oynadı. Liseyi de Bursa Hasan Ali Yücel lisesinde okuyup mezun oldu. Uludağ Üniversitesi 2 yıllık İşletme Bölümünden mezunu. Tayfun Erdoğan, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programına katılmıştı.

Tayfun Erdoğan’ın babası herkesin yakından tanıdığı ünlü şarkıcı ve oyuncu Emrah’tır.


Rize'de camiden yapılan anons güldürdü

Rize'de camiden yapılan anons güldürdü

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Evde akciğeri güçlendirmek için yapabileceğiniz 4 egzersiz

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi'nin detayları açıklandı!