Reklamı Kapat

Erdi Ünver kimdir Survivor Gönüllüler Erdi kaç yaşında, nereli?

Survivor Erdi kimdir? Söylediği sözler, davranışları ve takındığı tavırla adada olay yaratan Erdi son yapılan ada konseyinde eleme potasına girdi. Survivor Erdi kimdir nereli kaç yaşında? Göz6 evinden de hatırlanan Erdi gönüllüler takımında yer alıyor. Survivor’un dikkat çekici isimlerinden biri olan Erdi hakkında merak edilenler haberimizde.

Survivor Erdi kimdir? Söylediği sözler, davranışları ve takındığı tavırla adada olay yaratan Erdi son yapılan ada konseyinde eleme potasına girdi. Survivor Erdi Ünver kimdir, nereli, kaç yaşında? Olay adam Erdi 4 Şubat tarihli ada konseyinde, bireysel dokunulmazlığa sahip olan Volkan'ın isteğiyle eleme potasına girdi. Bunun üzerine Erdi takım arkadaşlarına meydan okudu. Survivor 2017 takımının dikkat çeken isimlerinden birisi Erdi oldu. Survivor Erdi kimdir? Survivor 2017 yeni sezonla TV 8 ekranlarında seyircilere merhaba dedi. Gönüllüler takımında yer alan Erdi davranışlarıyla yeni sezonda dikkat çekti. Peki, Erdi kimdir nereli kaç yaşında? Göz6 yarışmasıyla tanınan ve yarışmanın şampiyonu olarak Survivor biletini alan Erdi Ünver, 1988 yılında doğdu. Aslen Kırklarelilidir ancak hayatını İstanbul Bayrampaşa’da sürdürmektedir. 

SURVİVOR ERDİ KİMDİR?

Göz6 yarışmasıyla tanınan ve yarışmanın şampiyonu olarak Survivor biletini alan Erdi Ünver, 1988 yılında doğdu. Aslen Kırklarelilidir ancak hayatını İstanbul Bayrampaşa’da sürdürmektedir. Sabit Büyükbayrak Lisesi’nden mezun olmuştur, amatör olarak futbol ile ilgilenmektedir. Gümrük komisyonculuğu yapan Erdi Ünver’in en büyük hayali ise futbolcu menajeri olmaktır.

Göz6 yarışmasında ani çıkışları ve kendine olan özgüvenini her fırsatta dile getirmesi nedeniyle geçtiğimiz sezonki yarışmacılarıdan Semih Öztürk’e benzetilen yeni sezon Survivor yarışmacısı, yarışmanın tanıtım bölümünde kendine olan özgüvenini şu sözlerle dile getirmiştir: "Denizleri yaka yaka milyonları Survivor’a götürüyorum." Survivor’ı psikoloji, iletişim ve fiziksel performans karması olarak tanımlayan Erdi Ünver, şampiyonluk hedefliyor.

Gönüllüler yarışmacıları; Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Yiğit İzik, BurçakTuncer, Erdi Ünver ve Berna Keklikler...

SURVIVOR 2017 SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER (21 MART)

Survivor dokunulmazlık oyununu bu haftada ünlüler kaybetti. Ünlüler Şahika'yı tek aday olarak potaya çıkarttı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem'de Sedat'ın ismini söyleyince elenmesi muhtemel iki aday belli oldu. 20 Mart'ta oynanan Survivor dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetti. Ünlülerde bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Sabriye oldu. Sabriye Furkan'ı eleme adayı olarak belirledi. Ünlüler adasında yapılan oylamada ismi en çok yazılan isim Pınar olunca Pınar'da eleme adayı olarak belirlendi. 

Survivor elemesi için 4 aday belirlenmiş oldu. Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan Survivor eleme adayları oldu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yerel basında ister patron ister muhabir olun bütün bunlar ciddi fedakarlık gerektirir

Gündem ve haberleri Akşam Gazetesi yazarlarından takip edin (22 Mart 2017)

Dünyanın en mutlu ülkeleri belli oldu

Toplu mezarda 47 kafatası daha bulundu

En Çok Okunanlar

Reklamı Kapat