• $ 6,056
  • € 6,7695
  • 248.744
  • 86.796
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Murat Dalkılıç'dan yepyeni klip...

2012 yılının yaz aylarında çıkardığı "Bir Güzellik Yap" isimli albümü ile fırtına gibi esen Murat Dalkılıç yeni bir video klip ile sevenlerine merhaba dedi.

Murat Dalkılıç'a ait Bir Güzellik Yap albümünde yer alan "Bir Hayli" şarkısına çekilen klipte, hoşlandığı kadından görüntüsünden ötürü ilgi göremeyen gencin geçirdiği değişimle aynı kızdan aldığı intikamı anlatılıyor... Klipte prostetik teknikler ile fiziksel görüntüsü değiştirilen Murat Dalkılıç'ı 2 farklı görüntüsüyle izliyoruz... Sanatçıya klipde MUCK dizisinden tanıdığımız Özlem Aydın eşlik ediyor. Yönetmenliğini Deniz Coşkun'un üstlendiği, çekimleri 3 farklı mekan ve toplamda 40 saatte gerçekleşen klipte, 34 kişilik bir ekip görev almıştır...

TÜRKİYE'DE BİR İLK! 3 GÜNDE 25.000 KİŞİ KLİBİNDE OYNADI

Aynı zamanda Türkiye'de ilk defa Facebook Connect özelliğini kullanarak interaktif hale getirilmiş bu klipte izleyeciler, hikaye kurgusunda yer alma şansı yakalamıştır. Bu adresi tıklayan herkes aktif olarak klip içerisinde rol alacak ve kendilerini klibin değişik sahnelerinde izleme şansına sahip olacaklar. Bu uygulama, 3 gün içerisinde 25.000 kişiye ulaşarak yararttığı konuşma ile projenin başarısını tescillemiştir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Osmanlı döneminden günümüze uzanan yüzlerce yıllık bir lezzet olan dünyaca ünlü Kilis tava, Ramazan

Osmanlı´dan Günümüze: ’Kilis Tava’

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Genelkurmay arşivlerinden özel Atatürk fotoğrafları

U¨lke genelinde es¸ zamanlı kumar ve tombala uygulaması