• $ 5,8122
  • € 6,5534
  • 238.344
  • 96.861
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Cem Yılmaz Fi dizisinde rolü karakteri ne olacak?

Sanal alemin yeni dizilerinden Fi dizisi, her Cuma yeni nesil dijital televizyon kanalı Puhu Tv’de seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Bu sezonun internet dizisi olarak yayın hayatına başlayan Fi dizisi oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplarken, ilk bölümlerden itibaren iddialı konuk oyuncuları ile de dikkatleri çekmeyi başardı.

x

Ünlü komedyen Cem Yılmaz Fi dizisinde! Cem Yılmaz'ın dizide kaç bölüm oynayacağına ve rolüne yönelik açıklama Ay Yapım'dan geldi. Geçtiğimiz gün Fi dizisi için düzenlenen galaya katılan Cem Yılmaz’ın da dizide konuk oyuncu olarak yer alacağı söylentileri, kulisleri hareketlendirmişti. Çıkan söylentilerin üzerine dizinin yapım şirketi Ay Yapım ise yayınladığı bir açıklama ile söylentileri doğruladı. 

Cem Yılmaz Fi dizisinde kaç bölüm oynayacak?

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın Fi dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı söylentilerinin üzerine, Ay Yapım açıklamasıyla iddialara kesinlik kazandırmıştı. Son zamanlarda Arif V 216  projesiyle ilgilenen ünlü komedyen çalışmalarına ara vererek Fi dizisinin  çekimlerine katıldı. Konuk oyunculuğunu dizi setinden paylaştığı bir fotoğrafla belgeleyen Cem Yılmaz’ın dizide ise sadece 2 bölüm yer alacağı açıklandı. 

Cem Yılmaz’ın Fi dizisindeki rolü ne olacak?

 Cem Yılmaz’ın diziye 4. bölümden itibaren katılacağı alınan duyumlar arasındayken, ünlü sanatçının 14 Nisan 4. bölümü yayınlanacak olan Fi dizisinde ise hangi rolde yer alacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Vücudumuzu asitten kurtarmak için neler yapmalıyız? Alkali diyeti nedir? Alkali su nasıl yapılır? He

Alkali Diyet Nedir?

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Milyonlarca Instagram şifresi usulsüz biçimde saklandı

Boşanırken imzalanan protokol kriz çıkardı