• $ 6,7497
  • € 7,3489
  • 358.775
  • 94032.6
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Vitrinde bu hafta

İletişim: barko61@gmail.com baris.kocaoglu@aksam.com.tr

Renkli bir yaz serüveni 

İpekyol, 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda, botanik desenler ve zenginleştirilmiş detaylarla buluşan minimal stil anlayışıyla sahneye çıkıyor. Maskülen parçaların feminen parçalarla harmanlandığı koleksiyon, modern ve güçlü Ipekyol kadınlarını özgürlüğün tadını çıkaracakları bir yaz serüvenine davet ediyor.

Ücretsiz eve teslim 

Mobilya sektörünün yükselen değeri Kargılı Mobilya, ulusal çapta başlattığı ücretsiz teslimat kampanyasıyla Türkiye’de her eve girmeye hazırlanıyor. Binlerce mobilya ve aksesuvarın sunulduğu mobilya mağazaları yanı sıra www.kargili.com internet sitesi üzerinden ürün ve hizmetleri sunan markadan yapacağınız alışveriş tutarı ne olursa olsun ürünler ücretsiz teslim ediliyor. Mobilya çeşitliliği açısından her tarzda ürünün uzman tasarımcılar tarafından seçilip, sizlerle buluşturulduğu Kargılı Mobilya uygun fiyatlarla size sınırsız seçenek sunuyor. Ayrıca mağazalar zincirinin en yeni üyesi nisan ayında İstanbul Sancaktepe’de açılıyor.

Işıltılı sofralar 

Prestijli sofraların vazgeçilmez markası Karaca, dünyanın en değerli yemek takımı olan Fine Pearl serisiyle incinin doğallığını sofralarınıza getiriyor. Tamamen gerçek inciden oluşan, dünyada ilk ve tek olan Fine Pearl Serisi’nde yer alan yemek takımları, klasik yemek takımı anlayışına farklı bir boyut kazandırıyor.

Şehrin yeni buluşma adresi 

İstanbul Boğazı’na yeni bir soluk getiren “Fahham Kuruçeşme”, modern tasarımları, eşsiz dekorasyonu, zengin mönüsü ve profesyonel hizmetiyle misafirlerine lezzetten daha fazlasını sunuyor. İşletmeciliğini tecrübeli isim Ahmet Parlak’ın yaptığı Kuruçeşme’de yeni hizmet vermeye başlayan Fahham keyifli terasıyla şehrin karmaşasından uzakta bambaşka bir alternatif sunuyor.

Gözlükte son moda 

Balenciaga Eyewear 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, kusursuz bir şekilde Balenciaga DNA’sı ile bütünleşiyor.

Gücün sembolü

Yazım gereçlerinde büyük deneyime sahip Sheaffer, lüks spor otomobiller üreten İtalyan markası Ferrari için özenle tasarladığı ve yüksek kalitede ürettiği kalem koleksiyonuyla hem kalem hem de Ferrari otomobil tutkunlarına hızı ve gücü ellerinde bulundurma keyfi sunuyor.

Sezonun gözdesi

Quantum’un 2017 ilkbahar-yaz sezonunda öne çıkan koleksiyonu Hunter, üstün teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımdaki gücüyle ön plana çıkıyor. Quantum Hunter’ın HNG535 modeli sezonun gözde renklerindeki kayışları ve şık dev kasasıyla dikkat çekiyor.

 


İHASAVAR'ların güvenlik güçlerine teslimatları sürüyor

İHASAVAR'ların güvenlik güçlerine teslimatları sürüyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Koronavirüsü mevsimsel hastalıklardan ayıran 10 fark

Türk Yıldızları'ndan gökyüzünden ''sosyal mesafeyi koruyalım'' çağrısı