• $ 5,9509
  • € 6,6407
  • 244.496
  • 94.498
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Fi’nin yayın tarihi belli

BUKET KAHRAMAN

x

buketkahramanbk@gmail.com

twitter: @buketkahraman
Instagram: @buketkahraman

Geçtiğimiz günlerde Azra Kohen ile bir çekim sırasında bir araya geldik. Ne yalan söyleyeyim biraz yaş almış, hafif kilolu bir kadın karşımda bekliyordum. Ama Azra tam tersine güzellik yarışmalarında derece almış bir güzelliğe sahipti. Şimdi bana kıskandı kadını dersiniz ama Azra’nın başından geçen bir olayı anlatayım size bana hak vereceksiniz. Bir kitap fuarında orta yaşlı bir amca gelip Azra ile tanışıyor. Ve ona “Azra kızım ben kitaplarının hepsini okuduktan sonra seninle tanışana dek erkek olduğunu düşünüyordum” diyor. Nedeni ise kitaptaki bazı sahneleri birçok erkek yazarın bile yeltenemeyeceği şekilce cesurca yazması. Gelelim benim en ilgimi çeken kısma. Biliyorsunuz Kohen’in en çok ilgi göre Fİ Çİ Pİ serileri dizi oluyor. Ama internet dizisi oluyor. Hem de Ay Yapım işbirliğiyle. Oyuncu kadrosunda bu sene Serenay Sarıkaya, ‘İstanbul Kırmızısı’ filminde izlemekten keyif aldığım ve gerçekten hemen dizilere dönmesini arzuladığım Mehmet Günsür, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç yer alıyor. İnternet portalında yayımlanacak dizinin tarihi de belli oldu. 21 Mart akşamı… Sadece üç bölüm yayımlanacakmış. Hem de üç hafta arayla değil, üçü de aynı akşam birer saat arayla üç bölüm halinde ekrana gelecek. Öyle görünüyor ki bizleri üç saat boyunca sürprizler bekliyor olacak. Bu projede ilgimi en çok çeken şey Ay Yapım’ın patronu Kerem Çatay’ın diziyi internette ücretsiz bir şekilde izlenmesini sağlaması oldu. Bakalım 21 Mart’ta muhteşem oyuncu kadrosunun ve en çok okunan romanın uyarlaması olan bir Türk dizisinin internette izlenme oranı ne olacak? 

Shakira alkışı hak etti

Dünyaca ünlü popçu Shakira, yeni klibi için kamera karşısına geçti. Ama klipten çok dans ettiği bölüm dünyayı harekete geçirdi diyebilirim. Ünlü popçu, çekimler sırasında dans ederken özellikle kalçasıyla yaptığı kıvrak hareketleri Instagram hesabından paylaşmasıyla ortalık karıştı. Bir dakikada tam 24 bin beğeni alan şarkıcı yeni bir rekora imza attı.

Kürk gerçek mi? 

Demet Akalın, üçüncü klibini “Nazar” şarkısına çekti. Bence tam nokta atışı olmuş. Albümdeki bazı şarkılar çok hızlı yayıldı dinlendi. Bu iyi bir şey gibi görünse de çok dinlenen şarkılara klip çekmek biraz riskli gibi geliyor bana. Öyle bir dönemdeyiz ki bir şarkıyı çok sevdiğimizde bıkana kadar dinleyebiliyoruz. Ama işte sorun şu ki çabuk ta sıkılıyoruz. Böyle olunca çok dinlenen şarkıya klip çekmek sadece masraf gibi geliyor bana. Çünkü klip yayımlandığında dinlemeyi bırakmış oluyoruz. İşte bu yüzdendir ki “Nazar” şarkısına klip çekmek doğru bir tercih olmuş. “Nazar” albümün en gizli star şarkılarından biri bence. Kliple birlikte daha çok yayılacak. Korkuyorum aslında bu hızlı tüketimle yakında biz de tükeneceğiz gibi geliyor. Gelelim asıl konuya; Demet’in çekimlerde giydiği kürkün gerçek olup olmadığı polemik konusu oldu. Ama ben Akalın’ın üzerindeki kürkün gerçek olduğunu hiç sanmıyorum. Zaten öyle durmuyor. Kaldı ki Akalın tepki çekeceğini bile bile asla lades demez.

 

 

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Ümraniye´de bir kadın şoförden alkışlanacak hareket. Atık kağıt yüklü arabasıyla yokuş yukarı çıkama

Yokuşu çıkamayan kağıt toplayıcı çocuğa böyle yardım etti

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

CHP'lilerden, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis toplantısıyla ilgili pes dedirten yalan

Diriliş Ertuğrul son bölümde çok konuşulan ayrılık