• $ 5,8122
  • € 6,5534
  • 238.344
  • 96.861
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Birlikte çalışırken çok eğlendik!

Son günlerde herkes onlardan bahsediyor… Müzik kanallarında boy gösteren yakışıklı bir erkekle güzel bir kadın…Şimdilerde tüm dikkatler, bir pop müzik klasiği olan ‘Kim Ne Derse Desin’le bir anda ortaya çıkan Cem Belevi ve Ayshe’nin üzerinde… Biz de Ayshe ve Cem Belevi’yle keyifli bir sohbet gerçekleştirdik… İşte iki genç ismin AKŞAM Life’a özel röportajı…

x

Öncelikle hayırlı olsun. İsterseniz önce nasıl başladı bu ortaklık ondan başlayalım. Nasıl karar verdiniz birlikte, böyle bir çalışma yapmaya?
Cem Belevi: Bizi Samsun Demir bir araya getirdi. Ben zaten bir albüm çalışması içerisindeydim. Samsun Bey’den böyle bir teklif gelince ‘’Mutlaka bir bildiği vardır’’ diye düşündüm. Ayshe’yi de görünce ve birlikte çalışmalara başlayınca ne kadar doğru bir karar olduğunu bir kez daha anladım. 
Ayshe: Ben böyle bir şeyi hayal dahi edemezdim. Bir şarkı yarışmasında aldığım teklif doğrultusunda böyle bir projeye karar verdik. Hayatımda hiç karaoke bile yapmamışken kendimi bir anda stüdyoda buldum. Sayın Mustafa Ceceli’nin de gayretleri ve özverili çalışması ile ortaya muhteşem bir parça çıktı.

Klip çekimleri nasıl geçti?
Ayshe: Murad Küçük koltuğuna oturdu ve her şey adeta akıp gitti. Hemen hemen hiç bir sahneyi tekrar etmedik. Çok keyifliydi. En önemlisi birlikte çalışırken çok eğlendik. 
Cem Belevi: Ayshe ile biz, stüdyo aşamasında muhteşem bir dostluk kurduk. İyi bir ekip olduk ve bunu klibe de yansıttık diye düşünüyorum. Zaten herkes tarafından beğenilen bir şarkıydı. Kliple birlikte bu başarıyı da perçinlemiş olduk.

BİRÇOK REKLAM TEKLİFİ ALDIK

Nasıl tepkiler alıyorsunuz insanlardan? Bu birlikteliği sürdürmek istiyor musunuz sonraki zamanlarda da?
Ayshe: Neden olmasın? Çok güzel tepkiler alıyoruz. Enerjimiz ve sinerjimiz son derece uyumlu. İkimizin de yürüyen projeleri var. Ayrı ayrı da yolumuza devam ediyoruz. Ama biz, bir kez daha bir araya gelip çıtayı daha yukarıya taşımaya hayır demeyecek bir ikili olduk.
Cem Belevi: Klibin ardından birçok reklam teklifi aldık. Oldukça iyi bir ikili olduk. Şu an ikimizin de birer albüm çalışması var ama önümüzdeki dönemlerde de birlikte bir çok iş yapabiliriz diye düşünüyorum.

Güllerin Savaşı’nda da oldukça başarılı bir grafik çiziyorsunuz. Bu performansınızı beyazperdeye taşımayı düşünüyor musunuz? 
Ayshe: Teşekkür ederim. Sinema filmi benim en çok istediğim şeylerden biri. Hem dans edebileceğim, hem şarkı söyleyebileceğim bir film olsun istiyorum.

Peki Cem Belevi’yi oyunculuk kulvarında görebilecek miyiz?
Cem Belevi: Geçen yıl çıkardığım albümden sonra birçok teklif aldım. İlk zamanlarda çok önemsemedim bunları ama şu an Vahide Perçin ve Altan Gördüm’den eğitim alıyorum. Çok acelem yok ama sanırım zamanı gelince bende oyunculukta şansımı deneyeceğim.

EN BÜYÜK HEDEFİM AVRUPA’YA AÇILMAK

Hedefleriniz göz önünde bulundurulduğunda önümüzdeki beş yıl içerisinde kendinizi nerelerde hayal ediyorsunuz?
Ayshe: Benim en büyük hedefim Avrupa’da emin adımlarla yürüyen bir sanatçı olmak. İsmimi bile Avrupa’ya entegre ederek çıktık bu yola. Türkiye elbette ama en büyük hayalim Avrupa benim. O arenada başarılı olmayı çok istiyorum. Çıtayı yüksek tutmayı seviyorum. Başarılı olacağıma da inanıyorum.
Cem Belevi: Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde binlerce kişiye konser verirken hayal ediyorum kendimi. Konserden konsere koşarken coşkulu kalabalıklar arasında kendi bestelerimle zirveye doğru yürümeyi istiyorum.

Kötü bir evlilik dönemi geçirdiniz ve bunun sonucunda çok sıkıntılı zamanlar geçirdiniz. Bu kötü tecrübenin hayatınıza yansımaları nasıl oldu?
Ayshe: Herkesin hayatında inişli çıkışlı zamanları olur. Ben yaşadığım hiç bir şeyden pişmanlık duymadım. Yaşanan her şey acı ya da tatlı bir tecrübedir. Yaşadığım şeyler beni olgunlaştırdı. Küçük yaşta hayattan o kadar çok şey öğrendim ki... Üzüntüm beni ben yaptı.

Ya siz? Bayan hayranlarınızın evliliğe bakış açınızı çok merak ediyorlar. Var mı aklınızda kendiniz için çizdiğin bir evlilik takvimi?
Cem Belevi: Her şey nasip kısmet. Özellikle bir öngörüm yok. Buradan çıktığım da bile hayatımın kadınını tanıyabilirim ve evlenebilirim. Bu işler düşünerek ve tasarlayarak olmaz. Plan yaparak mutlu olamazsınız. Konu aşk olunca her şeyi akışına bırakmak daha doğru bir tercih gibi geliyor bana.

Formunuzu nasıl koruyorsunuz? Özel bir diyet ve spor programınız var mı?
Ayshe: Fitness ve spor yapmaktan nefret ediyorum. Hayatım boyunca hiç spor yapmadım. Özellikle kış aylarında sahillerde yarı çıplak koşan insanlara hiç anlam veremiyorum. Benim en önemli sporum dans. Evde aynanın karşısında saatlerce dans edebilirim. Diyet konusuna gelelim elimden geldiğince dengeli besleniyorum. Özel bir diyet bir programım yok. Sadece aşırı derecede çikolata bağımlısıyım.

AŞK ACISIYLA FORM TUTTUM

Bir dönem aşk acısıyla ben bayağı bayağı kendimi aştım diyebilirim. 120 kiloluk bir adamdım ve aşk acısı ile form tuttum. Ne kelepçe, ne diyet... Aşk acısı ile erdim bittim. Toplamda 35 kilo verdim. Şişman olmak kolay bir şey değil. Karar verdim. Protein ağırlıklı beslendim. 10 ayda 35 kilo eridi gitti.

MACERAYA BAYILIRIM

Hayatta her şeyi denemeliyiz. Oyunculuk hiç hayatımda yokken kendimi sette buldum. Şarkıcılık aklımın ucundan geçmezken kendimi mikrofonun önünde buldum. Yenilik ve farklı fikirler her zaman insanı yeni maceralara sürükler. Bende maceraya bayılırım ne yalan söyleyeyim şimdi…

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Bolu´nun en çok ziyaret edilen yerlerinden olan Gölcük, güzelliği ile ziyaretçileri büyülüyor.

Kartpostalların vazgeçilmez manzaralarından: Gölcük

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Yerin 850 metre altında kurtarma tatbikatı

Selfie yerine yeni akım ölü taklidi