• $ 6,0297
  • € 6,7402
  • 247.661
  • 86.771
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Psikopat saldırısı suikast falan değil

Tümgeneral Hasan Hüseyin Demiraslan’ın cinayete kurban giden oğlu toprağa verildi. Göktuğ’un amcası AKŞAM’a konuştu: 2 ay önce TÜBİTAK’ta işe başladı. Gizli projede yer alamaz. Bence psikopat birinin saldırısı.

HABER MERKEZİ

ANKARA’DA yabancı uyruklu kız arkadaşıyla birlikte pompalı tüfekle öldürülen Tümgeneral Hasan Hüseyin Demiraslan’ın TÜBİTAK’ta uzman yardımcısı olarak çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan (24), Çanakkale’de toprağa verildi. AKŞAM’a konuşan Ekrem Demiraslan yeğeninin henüz 2 ay önce işe başladığını belirterek, şunları söyledi: Saldırının çalıştığı projeyle ilgili olduğunu düşünmüyoruz. Muhtemelen psikopat bir kişinin saldırısı. Yeğenim fizik mühendisiydi. Daha 2 ay önce TÜBİTAK’ta işe başladı. Kurumda, çok gizli, büyük bir projede görev alacağını düşünmüyoruz. Kız arkadaşıyla 2.5 yıl önce Fransa’da eğitim görürken tanışmışlardı. Kız yaz tatili için Türkiye’ye gelmişti. 

CİNAYET BÜRO BİR ŞÜPHELİ BELİRLEDİ

ANKARA Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, pompalı tüfek kullanılması ve işleniş biçiminden yola çıkarak olayın profesyonel kişilerce gerçekleştirilmediği sonucuna vardı. Dedektifler, olayın siyasi bir yönünün bulunmadığını, cinayetin gönül ilişkisi nedeniyle işlenmiş olabileceğini söyledi. Polis Radckova’ya karşılıksız aşk besleyen kişinin cinayeti işlemiş olma ihtimali üzerinde duruyor.

Yenice Çarşı Camisi’nde kılınan cenaze namazına babası Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel Daire Başkanı Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan, annesi Mehtap Demirarslan, ikiz kardeşleri Aybüke ve Alptuğ Demirarslan ile bir dönem ilçede belediye başkanlığı yapan amca Ekrem Demiraslan taziyeleri kabul etti.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Tatlıyı çok mu seviyorsunuz? Sizin için Ramazan demek tatlı demek mi? Her iftardan sonra canınız tat

Ramazanda Tatlı Tüketimi Nasıl Olmalı? | #SağlıklıRamazanlar

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Ayı gülü açtı... Koparmanın cezası 60 bin lira

Küçük yaşta gönlünü ünlülere kaptıran isimler!